Game of Thrones: Season 1 (PS3)

Značka: Náš kód: 100002643006

Partnerský prodej

Game of Thrones: Season 1 (PS3)

První sezóna napínavé epizodické adventury z drsného světa Hry o trůny. Poznejte osudy rodu Forrester ze severu Západozemí a ovlivněte je svými činy. Celý popis

499

499 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002643006

Popis

Popis produktu

První sezóna napínavé epizodické adventury z drsného světa Hry o trůny. Poznejte osudy rodu Forrester ze severu Západozemí a ovlivněte je svými činy. Jak je u her ze stáje Telltale Games zvykem, i zde záleží celý děj hry na vašich rozhodnutích a činech. Takže volte pečlivě.  A hlavně. Neztraťte hlavu.

Hra vyžaduje připojení k internetu.

NOVÝ HRDINOVÉ
Herní Hra o trůny je zasazena do světa dle seriálu společnosti HBO, který vychází ze slavných knih G. R. R. Martina. Ve hře budete sledovat zbrusu novou dějovou linku rodu Forrester – vážené rodiny ze severu, jenž je vazalem rodu Starků ze Zimohradu.

ROD V OHROŽENÍ
Ihned jste vrženi do událostí kolem války pěti králů. Do brutálního víru krvavých bojů, odplat, intrik a hrůz, během kterých se budete snažit udržet svůj rod pohromadě a hlavně mezi živými.

ZNÁMÁ MÍSTA I POSTAVY
Během hry navštívíte celou řadu známých míst, jako Královo přístaviště, Zeď nebo exotický Meereen. Všechny oblíbené postavy namluvili stejní herci.  Peter Dinklage jako Tyrion Lannister, Kit Harington jako Jon Snow, Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen, Lena Heady jako Cersei Lannister, Iwan Rheon jako Ramsay Snow a spousta dalších.

Video

Game of Thrones: Season 1 (PS3)

\---

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PS3
Hra na PC ne
Žánr hry adventury
Doporučený věk od 18 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne