Microids The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) (PS4)

Microids The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Naši milovaní přátelé Šmoulové musejí opět najít způsob, jak se vyhnout špatným Gargamelovým plánem! Ve svém temném laboratoři zlý čaroděj Gargamel objevil vzorec, který mu umožnil vytvořit špatnou rostlinu s názvem Vileaf. Celý popis
1 039 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 3 kusy

28.1.2022 - 31.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Herní-Svět.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065355727

Popis

Naši milovaní přátelé Šmoulové musejí opět najít způsob, jak se vyhnout špatným Gargamelovým plánem! Ve svém temném laboratoři zlý čaroděj Gargamel objevil vzorec, který mu umožnil vytvořit špatnou rostlinu s názvem Vileaf. Tato rostlina produkuje semena „Viletrap“, které mohou Šmoulů přilákat a uvěznit ve vegetačních pastích! Tyto rostliny Viletrap jsou však také velkým nebezpečím pro les, protože jsou vysoce toxické, zejména pro pole sarsaparilly! Pro tuto velmi důležitou misi převezmou hráči kontrolu nad týmem, ve kterém jsou Hefty, Šmoulinku, Brainy a Chef! Naši hrdinové se mohou spolehnout na velmi šikovný nástroj, Smurfizer, revoluční vynález od Handy Smurf. Smurfizer umožňuje Šmoulou zbavit se nepřátel, se kterými se setkají, uzdravit rostliny postižené Vileafom, jakož i vyskočit výše, klouzat vzduchem nebo se potápět. Vydejte se na zcela novou cestu s jedinečnou a snadno uchopitelný hratelností.

The Smurfs – Mission Vileaf osloví všechny profily hráčů, fanoušků roztomilých postaviček nebo fanoušky platformy 3D, ať už jsou to začátečníci nebo zkušení hráči. Jedinečný seznam! Převezměte kontrolu nad 4 symbolickými Smolka: Šmolkout, Hefty, Brainy a Šéfkuchař. Váš Smurfizer do-it-all vám umožní nejen léčit poškozené rostliny, ale díky mnoha funkcím vám také usnadní postup ve hře! Vyskočte výše, klouzejte se, potápějte se a překonejte všechny překážky, se kterými se setkáte! Platformová adventura s velkým A!

Prozkoumejte každý kout 5 světů a najděte si cestu přes úrovně, abyste posbírali všechny ingredience a připravili protilátku, kterou les zoufale potřebuje! Oživte vesnici Šmoulů! Najděte během cesty užitečné věci na vylepšení svého Smurfizera a snažte se navrátit vesnici Šmolkovcov její bývalou slávu!

The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) obsahuje:
  • Plnou hru The Smurfs: Mission Vileaf
  • 3 litografie (10 × 15 cm)
  • Klíčenka Papa Smurf (5 cm)
  • Nálepky (11 × 8,5 cm)