Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 (PS4)

Značka: Náš kód: 100003346154

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 (PS4)

Veškerá akce, veškeré napětí a veškerý vzrušení z mistrovství Monster Energy AMA Supercross Championship 2018 na vás čekají v oficiální videohře Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2. Celý popis

1699

1 799 Kč
1 699 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003346154

Popis

Popis produktu

Veškerá akce, veškeré napětí a veškerý vzrušení z mistrovství Monster Energy AMA Supercross Championship 2018 na vás čekají v oficiální videohře Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2.KARIÉRA JE ZPĚT
Usilovně trénujte na cvičišti na 4 různých okruzích a věnujte se různým aktivitám podle vlastního plánu – od pondělí do závodního víkendu budete muset čelit výzvám, lákat sponzory, setkávat se s fanoušky a vyhrávat ceny!

OFICIÁLNÍ LICENCE
Postavte se konkurenci jako hrdina, soutěžte na oficiálních tratích proti více než 80 oficiálním závodníkům z tříd 250SX a 450SX, včetně superstar, jako jsou Jason Anderson a Marvin Musquin a závodník, na kterého se fanoušci Supercross těší nejvíc: Eli Tomac!

PŘIZPŮSOBTE PODLE SEBE
Zcela nová úroveň možností úprav s více než 3000 předměty, díky kterým si můžete vytvořit motorku svých snů, vytvořit si avatara jako vlastní dvojče a oslavovat vítězství, jak budete chtít. Každý má koneckonců své gesto pro štěstí!

VLASTNÍ TRAŤ
Vylepšený editor tratí se zcela novými funkcemi a nyní ještě snadnějším přístupem díky herní výuce a vylepšené grafice rozhraní. Vytvořte si trať, vyjeďte na ni a podělte se o ni s komunitou!

Video

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 (PS4)


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PS4
Hra na PC ne
Žánr hry simulátory
Doporučený věk od 3 lat
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne