Nintendo SWITCH Ring Fit Adventure

Nintendo SWITCH Ring Fit Adventure

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hra a příslušenství pro Nintendo Switch Celý popis
1 999 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

24.1.2022 - 25.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ConQuest entertainment

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100036404360

Popis

Dobrodružství, které vás rozpohybuje!

Je na čase vydat se na fitness dobrodružství s pásem na noze a Ring-Con ovladačem v ruce! Objevte dobrodružný fantasy svět a poražte vyrýsovaného draka a jeho poddané pomocí opravdových cviků v Ring Fit Adventure, nové fitness videohře na Nintendo Switch! Během na místě se pohybujete po travnatých pláních, posilováním útočíte na nepřátele a jógovými pozicemi si doplníte svůj ukazatel zdraví.

Dva nové doplňky, Ring-Con a pás na nohu, důkladně měří vaší aktivitu v opravdovém světě a přeměňuje ji v aktivity ve hře. Díky bonusovým minihrám a upravitelným setům na cvičení je Ring Fit Adventure skvělým únikem pro hráče různých fyzických dovedností i časových možností.

Vylepšujte svou herní postavu i sebe!

Pobijte v Adventure módu všechny nepřátele útoky, které provádíte pomocí více než 40 reálných cviků. Prostupujete napříč více než 100 úrovní ve více než 20 světech. Každou zdolanou úrovní (a propoceným tričkem) získáte body dovednosti a sbíráte ingredience k namíchání ozdravujících smoothie.

Mezi bitvami se můžete setkat s neobvyklými způsoby přepravy jako je například plachtění pomocí dřepů, pádlování a další! Ještě více překvapení na vás čeká v městech a v General Store, kde si zakoupíte oblečení, které zvýší váš útok a obranu nebo plníte vedlejší mise k získání super efektivních předmětů.

Chcete soutěžit s ostatními? Předávejte si Ring-Con ovladač a vyberte si ze 12 miniher: rozbíjení krabic pomocí proudu vzduchu, hrnčířství pomocí dřepů a další. Pokud hledáte spíše důkladnější posilování, můžete si vytvořit své vlastní posilovací sestavy s různou kombinací cviků a miniher. Svůj výkon můžete měřit také pomocí srdeční tepové frekvence či počtu spálených kalorií díky věstavěné IR pohybové kameře v Joy-Con ® ovladači.

Tím se vždy ujistíte, že plníte svůj plán. A pokud vám to nebude stačit, můžete si vzít svůj Ring-Con společně s Joy-Con ovladačem s sebou, a to bez konzole Nintendo Switch. Můžete ho mačkat a roztahovat, zatímco sedíte v práci nebo na lavičce v parku. Poté si synchronizujete Ring-Con se svou hrou a tím se vaše posilování přemění na body dovednosti a předměty pro vaši herní postavu. Buďte motivovaní a sklízejte ovoce svého cvičení ve hře i mimo ni!

Vlastnosti

Objevte rozlehlý fantasy svět a bojujte s nepřáteli pomocí více než 40 reálných cviků
Běhejte, sprintujte a poskakujte napříč více než 100 úrovní ve více než 20 světech
Sbírejte ve hře ingredince k namíchání herních smoothie, které vám dočasně vylepší schopnosti
Získávejte herní měnu a odemykejte si nové vybavení
Pečlivě ovládejte herní pohyby pomocí nového ovladače Ring-Con a pásu na nohu
Hrajte rozsáhlý příběh nebo krátké minihry, které se přizpůsobí vašemu času a fyzické kondici
Kontrolujte si svůj odhadovaný tep pomocí vestavěné IR pohybové kamery
Vytvořte si své vlastní posilovací sestavy, které odpovídají vašemu životnímu stylu
Vezměte si Ring-Con s sebou, když je hra vypnutá a dál zlepšujte dovednosti své herní postavu