Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX (Nintendo Switch - nové - EN)

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX (Nintendo Switch - nové - EN)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zatím nejpropracovanější Pokémon Mystery Dungeon! Připrav se na velkolepé dobrodružství, kde se staneš pokémonem a budeš po boku legendárních a mytických pokémonů bojovat za záchranu světa! Spřátel se s ostatními pokémony a vezmi je s sebou na výpravu do záhadných, neustále se měnících mystery… Celý popis
Partner: Playbay.cz
899 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Playbay.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100070698514

Popis

Co kdybyste se jednoho rána probudili… a byl z vás Pokémon?!

Připravte se na objevování krásného, znovuvytvořeného světa ve hře Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX – remaku původního titulu, jenž vyšel na Nintendo DS a Game Boy Advance. Vytvořte si svůj záchranný tým z Pokémonů jako Pikachu, Eevee nebo Charmander a vydávejte se na mise do měnících se dungeonů, kde budete zachraňovat ostatní Pokémony.

Čelte záhadným dungeonům!

To se takhle jednou vzbudíte ve světě Pokémonů, abyste zjistili,… že jste se sami stali Pokémonem! Přesně tato zápletka vás čeká ve hře Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. Vyřešte záhadu svých prazvláštních nesnází tím, že se spřátelíte s ostatními Pokémony a společně budete cestovat skrz dungeony, které s každým dalším průchodem nezůstanou stejné. Najdete zde Pokémony, se kterými budete bojovat, ale zároveň na vás v případě úspěchů budou čekat odměňující poklady.

Zažijte znovu klasické dobrodružství!

Titul Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue se po původním vydání na konzolích Nintendo DS a Game Boy Advance nyní dostává i na konzoli Nintendo Switch, navíc ve vylepšené verzi se zcela nově vytvořenou vizuální stránkou. Zjistěte, co na vás čeká v nebezpečných dungeonech!