Sony Darksiders 3 (PS4)

Sony Darksiders 3 (PS4)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vraťte se zpět do apokalypsy na Zemi ve třetím pokračování populárního Darksiders III. V této hack’n‘slash akční adventuře se ujmete role Fury a musíte dohnat a odstranit Sedm Smrtelných Hříchů. Celý popis

799
1 599 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
799 Kč
-50%
Skladem u partnera 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002795360

Popis

Popis produktu

Vraťte se zpět do apokalypsy na Zemi ve třetím pokračování populárního Darksiders III. V této hack’n‘slash akční adventuře se ujmete role Fury a musíte dohnat a odstranit Sedm Smrtelných Hříchů. Úspěch je nutný k vybalancování sil na rozervané Zemi. Dlouho očekávané pokračování Darksiders je tady.PŘINÉST ROVNOVÁHU
Hráč se ujímá role Fury, nejvíce nepředvídatelného jezdce apokalypsy. Fury je čarodějka spoléhající na svůj bič a magii, snažící se o nastolení rovnováhy mezi dobrem a zlem na Zemi. Postupně ovládněte její magické schopnosti, které postupně zprístupní nové zbraně, pohyby a dovednosti.

ROZLEHLÝ SVĚT
V Darksiders 3 nalezneme rozlehlý, živoucí svět, kterým bude Fury cestovat skrze různorodá prostředí a odhalovat jeho tajemství a postupovat dále za poražením Sedmi Smrtelných Hříchů a jejich poskokům.

KRÁSNÝ STYL
Ikonický grafický styl série Darksiders je zpět a v tomto širokém post-apokalyptickém prostředí vezme hráče na projížďku krajinou, o kterou se postarala válka, rozklad, ale i matička příroda.

Video

Darksiders 3 (PS4)


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Playstation 4
Hra na PC ne
Žánr hry akční
Doporučený věk od 15 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne