The Sims 4: Bundle Pack 1

Značka: Náš kód: 100002643158
 The Sims 4: Bundle Pack 1

Partnerský prodej

The Sims 4: Bundle Pack 1

Sada The Sims 4 vám umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvě kolekce! Simíci se budou moct vydat do lázní, odpočinout si ve vaně s horkou vodou nebo uspořádat luxusní párty. Celý popis

749

749 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

BALENÍ OBSAHUJE
  • herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních
  • kolekci The Sims 4: Perfektní patio
  • kolekci The Sims 4: Přepychový večírek

Sada The Sims 4 vám umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvě kolekce! Simíci se budou moct vydat do lázní, odpočinout si ve vaně s horkou vodou nebo uspořádat luxusní párty.

HERNÍ BALÍČEK NÁVŠTĚVA V LÁZNÍCH
Simíci se mohou vydat do lázní a dopřát si příjemnou masáž nebo zapracovat na své vnitřní pohodě cvičením jógy. Po odpočinkovém pobytu v bahenní lázni posléze mohou usednout v sauně a zbavit se nahromaděného stresu. Díky pestré nabídce nových předmětů a dekorací teď máte možnost proměnit domovy Simíků v oázy ticha, pohodlí a míru.

KOLEKCE PERFEKTNÍ PATIO
Doplňte venkovní prostory obydlí svých Simíků o vířivky! Také je tu nový gril k přichystání lahodného pohoštění a k těmto příležitostem Simíci ocení i nové ležérní oblečení.

KOLEKCE PŘEPYCHOVÝ VEČÍREK
Uspořádejte zářivou párty s využitím množství extravagantních dekorací a pro hosty přichystejte banketové stoly s dobrotami a dokonce i čokoládovou fontánou! Šatníky Simíků pak doplňte o zářivé róby a elegantní formální obleky.

K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 

Video

The Sims 4: Bundle Pack 1

\---

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PC
Hra na PC ano
Žánr hry strategické
Doporučený věk od 12 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne