Watch Dogs: Legion - Digital

Watch Dogs: Legion - Digital

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektronická licence, hra na PC Watch Dogs: Legion je nadcházející akční adventura vyvinutá společností Ubisoft Toronto a publikovaná společností Ubisoft. Bude to třetí splátka série Watch Dogs a pokračování Watch Dogs 2. Hra je zasazena do beletrizované reprezentace Londýna navrž Celý popis
1 076 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5 kusů

15.6.2021 - 16.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera YOURGAMES.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042964662

Popis

Jedná se o digitální distribuci hry v podobě aktivačního klíče, po jehož zakoupení není možné odstoupit od kupní smlouvy!

Z bezpečnostních důvodu bude Vaše objednávka doručena na e-mail 90 minut po zaplacení.

Watch Dogs: Legion je nadcházející akční adventura vyvinutá společností Ubisoft Toronto a publikovaná společností Ubisoft. Bude to třetí splátka série Watch Dogs a pokračování Watch Dogs 2. Hra je zasazena do beletrizované reprezentace Londýna navržené jako otevřený svět a je hratelná z pohledu třetí osoby. Je vybaven schopností ovládat více postav, které mohou být najaty napříč herním nastavením a které mohou být trvale ztraceny v průběhu hry. Hra bude také obsahovat kooperativní multiplayer, který umožní až čtyřem hráčům spolupracovat.

Příběh hry se zaměřuje na úsilí londýnské pobočky hackerské skupiny DedSec v boji proti autoritativnímu režimu, který převzal kontrolu nad Spojeným královstvím, díky pokročilému systému sledování známému jako ctOS. Aby to pomohl, DedSec přijímá spojence z celého města, aby osvobodil město jako sílu odporu. Každá postava ve hře bude mít vlastní pozadí a sadu dovedností a bude poskytovat dynamičtější vliv na příběh hry, jak příběh postupuje.

 

Návod

Návod k aktivaci:

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby uPlay a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě uPlay účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby uPlay a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku menu v podobě tří horizontálních čar vedle položky „Novinky“ a v menu zvolte „Aktivovat klíč“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Aktivovat“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu uPlay. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

VIDEO NÁVOD