Nintendo Labo Vehicle Kit - Switch

Nintendo Labo Vehicle Kit - Switch


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Připoutejte se a vyrazte na zbrusu nové dobrodružství v sedačce auta, ponorky a letadla s Nintendo Labo: Vehicle Kitem pro Nintendo Switch.Tento nový Nintendo Labo Kit obsahuje materiál na výrobu různých přizpůsobitelných kartonových Toy-Con výtvorů, včetně auta, ponorky, letadla, pedálu, dvou klí… Celý popis

1799
1 799 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014559124

Popis

Popis produktu

Připoutejte se a vyrazte na zbrusu nové dobrodružství v sedačce auta, ponorky a letadlaNintendo Labo: Vehicle Kitem pro Nintendo Switch.

Tento nový Nintendo Labo Kit obsahuje materiál na výrobu různých přizpůsobitelných kartonových Toy-Con výtvorů, včetně auta, ponorky, letadla, pedálu, dvou klíčů a dalších. Vložte jeden ze složených klíčů do jakéhokoliv vozidla a užijte si různé zábavné hry a aktivity.

Změna vozidla je jednoduchá – vyjměte klíč z jednoho vozidla a vložte jej do jiného, abyste se v mžiku transformovali z pilota letadla na kapitána ponorky.

Nintendo Switch - Nintendo Labo: Vehicle Kit

Od svého uvedení na trh v dubnu Nintendo Labo inspirovalo kreativce a hravé lidi poskytnutím nástrojů a technologie na výrobu zábavných DIY výtvorů, hraní si s nimi a objevování, jak technologie v konzoli Nintendo Switch převádí nápady do reality.

Nintendo Labo: Vehicle Kit přináší další způsoby, jak může rodina a přátelé společně stavět, hrát a objevovat, během rychlých závodů, bitev s auty vybavenými natahovacími rukami a objevují záhadný svět.

Každé vozidlo má vlastní ovládání a speciální pohyby a díky druhému klíči mohou navíc hráči přizvat co-pilota na svou virtuální projížďku. Interakce s Toy-Con výtvory se ihned projeví ve hře a vytváří pohlcující atmosféru – ať už zatáhnutím za provázek v autě pro jízdu na jedněch kolech, stisknutím tlačítka na ponorce pro vystřelení háku a dalších.

Nintendo Labo: Vehicle Kit pro Switch

Jako každý Nintendo Labo Kit obsahuje i Nintendo Labo: Vehicle Kit svůj unikátní Nintendo Switch software navržený pro obsažené Toy-Con výtvory. Hráči si mohou užít zábavu výrobou Toy-Con výtvorů, hraním pohlcujících her, objevováním, jak fungují, a dokonce i vynalézáním nových způsobů hraní.

Všechny potřebné materiály potřebné pro postavení každého Toy-Con výtvoru jsou v balení – lepidlo, nůžky ani izolepa nejsou potřeba.

Nintendo Labo: Vehicle Kit pro Nintendo Switch


Možnosti Nintendo Labo: Vehicle Kitu mohou být rozšířeny díky Toy-Con Garage. Tento intuitivní a interaktivní programovací nástroj je součástí každého Nintendo Labo Kitu a nabízí jednoduché vizuální prostředí a šikovné návody navržené pro hráče jakéhokoliv věku. Toy-Con Garage umožňuje hráčům experimentovat s Toy-Con výtvory, které sestavili, nebo postavit své vlastní originální kreace za použití běžných předmětů jako jsou hrnky, nálepky nebo stužky. Tento mód představuje základní technologické principy díky snadnému kombinování různých vstupů a výstupů a přináší možnost vynalézt vlastní způsoby hraní.

Použijte Joy-Con jako kytaru, nechte ho vibrovat mačkáním tlačítek nebo přehrajte zvuk výbuchu pouhým zatřepáním ovladače. S Toy-Con Garage jsou možnosti Nintendo Labo téměř nekonečné a hráči jakéhokoliv věku si tímto módem mohou užít hodiny vynalézání, kutění, vyrábění, hraní a hlavně zábavy.

Počet hráčů: 1

Online multiplayer: NE


(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 3 let

Trailer / gameplay k Nintendo Labo: Vehicle Kit

 

.polozka {display: none} #prvni {display: block} .zalozka a { border-bottom: none; padding: 10px; background-color: #111111; text-decoration: none;} .zalozka {border-bottom: 2px ridge #C0C0C0; padding-bottom: 10px}

var zobrazena = „prvni“; function zobraz(polozka){ if (document.getElementById){ document.getElementById(zobrazena).style.display = „none“; document.getElementById(polozka).style.display = „block“; zobrazena = polozka; return false; } else { if(document.stylesheets) document.stylesheets[„zalozky“].disabled = true; return true; } }

Nintendo Labo: Vehicle Kit


Game Desription Nintendo Labo: Vehicle Kit

Introducing Nintendo Labo, a new line of interactive make, play and discover experiences designed to inspire creative minds and playful hearts alike. Together with the Nintendo Switch console, the Nintendo Labo kits provide the tools and technology to make fun DIY creations, play games with your creations, and discover how Nintendo Switch technology shapes ideas into reality. A new way to play. Nintendo Labo. By assembling sheets of cardboard into a variety of shapes called Toy-Con, and combining them with Nintendo Switch, you can bring them to life! Nintendo Labo lets anyone pick up and enjoy making, playing and discovering. With this set, you can drive a car, fly a plane, steer a submarine and more!.

Main Features
  • Make: Build cardboard creations called Toy-Con step-by-step using interactive instructions on your Nintendo Switch
  • Play: Combine Toy-Con creations with Nintendo Switch to play in entirely different ways
  • Discover: Uncover how each Toy-Con works as you put them together, then use your discoveries to play in different ways
  • With this set, you can drive a car, fly a plane, steer a submarine and more!
  • Nintendo Switch game card containing software for use with Vehicle Kit included, Nintendo Switch console is required and is sold separately

Nintendo Labo vozidla, dopravní prostředky
Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Nintendo Labo: Vehicle Kit Nintendo Labo vozidla, dopravní prostředkyMinimální konfigurace hry Nintendo Labo: Vehicle Kit pro konzole Nintendo Switch:
(minimum system requirements)
konzole Nintendo Switch,

Nintendo Labo – Co je vlastně Nintendo Labo?Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Nintendo Switch