The Crew Ultimate Edition - Xbox One

The Crew Ultimate Edition - Xbox One


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

The Crew Ultimate Edition obsahuje:Základní hru The Crew®Rozšíření The Crew® Wild RunRozšíření The Crew® Calling All UnitsVšech 19 aut ze Season Passu The Crew Ultimate Edition je „vše v jednom” edicí revoluční akčně-závodní hry. Celý popis

799
799 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014538343

Popis

Popis produktu

The Crew Ultimate Edition obsahuje:
  • Základní hru The Crew®
  • Rozšíření The Crew® Wild Run
  • Rozšíření The Crew® Calling All Units
  • Všech 19 aut ze Season Passu

The Crew Ultimate Edition je „vše v jednom” edicí revoluční akčně-závodní hry. Obsahuje originální hru The Crew® se všemi misemi a módy od jejího vydání, rozšíření The Crew® Wild Run včetně obsahu v rámci Season Passu, a také nové rozšíření The Crew® Calling All Units. Jedná se tak absolutně o tu nejlepší edici pro ten nejplnohodnotnější zážitek z jízdy v tomto akcí překypujícím otevřeném světě.


Microsoft Xbox ONE - The Crew Ultimate Edition The Crew Ultimate Edition pro Xone

Objevte první realisticky zpracované USA vytvoření čistě pro závodní titul v The Crew® Ultimate Edition, vaší all-inclusive edici revoluční akčně-závodní hry vydané v roce 2014. Uhánějte napříč 5000 km² otevřeného světa oslavujícího rychlost a kulturu okolo aut. Usedněte za volant vašeho vysněného vozidla a vyzvěte sebe a vaše přátele.

Získejte tu nejkomplečnější edici hry The Crew® s více jak 120 licencovanými vozidly, více jak 220 tuning prvky, pakujícím se šampionátem zvaným The Summit přinášejícím nové eventy takždý měsíc a inovativní hratelnosti založené na principu policie vs. závodník pro bezprecedentní multiplayerovou zábavu a neomezenou volnou jízdu.
UHÁNĚJTE ULTIMÁTNÍ ZÁVODNÍM HRIŠTĚM – Celé Spojené Státy Americké budou vašim závodním hrištěm – městské ulice, předměstí, horské cesty, kukuřičná pole, kaňony, písečné duny i závodní trati.Ponořte se do otevřeného světa o rozloze více jak 5000 km² oživeného za pomoci jako opravdových světel a úžasné grafiky. Cestujte naprosto svobodně napříčUS, provádějte senzační kousky, ovládněte výzvy proti ostatním jezdcům a zapište své výkony do historie za pomoci prvotřídních sociálních nástrojů.

ODLAĎTE SI SVŮJ VŮZ PRO KAŽDÝ TERÉN – Naplňte svou garáž za pomoci výkonných aut, agilních motorek, nezastavitelných monster traků, gumy pálících drift auťáků, žvoucích dragsterů a exklusivníchpolicejních vozidel. Zvyšujte úroveň svých jízd se Street, Perf, Dirt, Raid a Circuit specifikacemi pro adaptování na jakýkoliv terén a využití jejichplného potenciálu.

BUĎTE SPONTÁLNÍ – Proměňte svá setkání na cestách v intenzivní rivality nebo úžasná pouta s přáteli za pomoci vytváření instantních výzev s ostatními řidiči. Skočte souvisledo nebo ze skupiny během vašeho volného cestování. Dokončete 30 hodin příběhové kampaně sami nebo v kooperaci s přáteli a hledejte nové rivaly, protikterým byste mohli soutěžit na Summitu, svěží týdenní soutěžní sérii odehrávající se po celém USA, nebo prokažte své řidičské schopnosti a staňte se buďtotím nejlepším policistou nebo naopak nejhledanějším jezdcem v nikdy neončící a na všech typech terénů se odehrávající konfrontaci mezi zákonem a světemnelegálních závodů.

ZVOLTE SI SVOU STRANU MEZI ULICÍ A ODZNAKEM – Čiďte sólo či se přidejte k policejní jednotce a stopujte a stíhejte pouliční závodníky všude po obrovském akcí nabytém otevřeném světě. Od rušnýchměstských ulic po kamenité horské cesty, pohytejte je za pomoci využívání výhody terénu a speciálních schopnosti jako je zablokování rychlosti vašeho cílenebo vyřazení jeho ovládání za pomoci elektromagnetického pulzu. Zvyšte sázky proti svým rivalům, buďte osinou v jejich pozadí a staňte se tím nejlepšímpoldou!

Nejlepší závodní hřiště v otevřeném světě, celé USA, plné napínavých výzev a překvapení.

Všechna dobrodružství za volantem s neskutečně variabilní soupiskou aut, motorek, monster traků, drift aut a dragsterů s osmičkou specifikací k upravovánípro jakoukoliv jízdní situaci, stejně jako plná soupiska policejních vozidel.

Neomezené herní možnosti s FreeDrive 2.0 aktivitami, kooperativní příběhovou kampaní, PVP a Summit soutěžemi.

Hlavní rysy XboxONE The Crew Ultimate Edition:

  • Závodní hra The Crew – adrenalinová jízda po USA v kompletní edici (GOTY)
  • Spousta lokalit, každá jiná, se spoustou rozmanitých překvapení a výzev.
  • Zúčastníte se honu na gang „510s“, vzniklý kolem detroitské undergroundové závodní scény.
  • Ilegální závody, konajících se v nejrůznějších částech Ameriky.
  • Přepínejte plynule mezi hrou jednoho a více hráčů a vybudujte svou čtyřčlennou Crew. Vzájemnou pomocí, či intenzivní rivalitou. Ať už je pak vaším cílem přepadení konvoje, či útěk před policií, vždy to s přáteli bude úžasný zážitek.
  • Prakticky celé USA jsou vaší závodní dráhou – všechny silnice a vše mezi nimi.

Počet hráčů: 1 až 2

Online hra pro více hráčů: ANO

Podporované příslušenství: Controller Xone

(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 12 let PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE The Crew Ultimate Edition obsahuje prvky násilí PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE The Crew Ultimate Edition obsahuje sprostá slova PEGI RATING: konzole Microsoft Xbox ONE The Crew Ultimate Edition můžete hrát OnlineMinimální konfigurace hry The Crew Ultimate Edition pro XboxONE:
(minimum system requirements)
konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 30GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD
 

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry The Crew Ultimate Edition  posádka, banda, skupina, The Crew GOTY, The Crew Game of the Year


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Xbox One