Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17921989

The Cruel King and The Great Hero - Story Book Edition (PS4)

The Cruel King and The Great Hero - Story Book Edition (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kdysi dávno bojoval statečný hrdina s děsivým drakem známým jako Krutý král a nakonec z boje vyšel jako vítěz. Namísto toho, aby provedl převrat, se však rozhodl useknout drakovi jeden z jeho rohů a prohlásil: „Musíš odčinit své hříchy.“ Celý popis
1 349 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 349 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
18.8.2022 - 22.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kdysi dávno bojoval statečný hrdina s děsivým drakem známým jako Krutý král a nakonec z boje vyšel jako vítěz. Namísto toho, aby provedl převrat, se však rozhodl useknout drakovi jeden z jeho rohů a prohlásil: „Musíš odčinit své hříchy.“ V následujících dnech trávil hrdina čas s drakem, který se léčil, a než se nadáli, stali se z hrdiny a draka velmi blízcí přátelé.

Jednoho dne, o několik let později, utrpěl hrdina smrtelné zranění, které přežila jeho jediná dcera Yuu. Požádal svého dobrého přítele, aby z jeho dcery vychoval velkého hrdinu a mocná šelma mu dala své slovo, jako hrdinovo poslední přání. Od té chvíle nad Yuu bdí, slouží jí jako ochránce a průvodce při mnoha dobrodružstvích, aby se z ní jednoho dne stal velký hrdina.

Tyto idylické chvíle však nebudou trvat věčně, protože se blíží nevyhnutelné – vynoření pravdy o minulosti Krutého krále, které předznamenává nové zkoušky pro krále i Yuu… Netradiční směs RPG a plošinovky se v The Cruel King and the Great Hero pojí s parádním audiovizuálním stylem pohádkových knížek!
 
STORYBOOK EDITION OBSAHUJE
  • hru The Cruel King and the Great Hero
  • miniartbook Adventures of the Great Hero
  • digitální soundtrack s názvem „Scores of Bravery“
  • plyšáka Great Hero (15 cm)
  • sběratelskou krabičku

SPOJENCI V PRŮBĚHU DOBRODRUŽSTVÍ
S mocným ochráncem, který na vás čeká v záloze, není žádná výzva příliš velká. Bojujte s příšerami a proplouvejte nebezpečným prostředím – samozřejmě s občasnou pomocí!
 
ŽIVÁ KNIHA PŘÍBĚHŮ
Díky okouzlujícímu soundtracku, uměleckým inspiracím z pohádkových knížek vašeho dětství a klasickému 2D scrollerovému vizuálu, je toto dobrodružství stejným potěšením pro hraní, jako na pohled.
 
HRDINSKÉ OBJEVY
Sbírejte skryté předměty po celé zemi a odemkněte si dobroty v herní galerii, včetně profilů postav a ilustrací ze zákulisí!