Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100080014882

The Cruel King and the Great Hero - Storybook Edition (PS4)

The Cruel King and the Great Hero - Storybook Edition (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kdysi dávno bojoval statečný hrdina s děsivým drakem známým jako Krutý král a nakonec z boje vyšel jako vítěz. Celý popis
1 599 Kč
Prodává Xzone
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 599 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

11.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
11.8.2022 - 12.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kdysi dávno bojoval statečný hrdina s děsivým drakem známým jako Krutý král a nakonec z boje vyšel jako vítěz. Namísto toho, aby provedl převrat, se však rozhodl useknout drakovi jeden z jeho rohů a prohlásil: "Musíš odčinit své hříchy. " V následujících dnech trávil hrdina čas s drakem, který se léčil, a než se nadáli, stali se z hrdiny a draka velmi blízcí přátelé. Jednoho dne, o několik let později, utrpěl hrdina smrtelné zranění, které přežila jeho jediná dcera Yuu. Požádal svého dobrého přítele, aby z jeho dcery vychoval velkého hrdinu a mocná šelma mu dala své slovo, jako hrdinovo poslední přání. Od té chvíle nad Yuu bdí, slouží jí jako ochránce a průvodce při mnoha dobrodružstvích, aby se z ní jednoho dne stal velký hrdina. Tyto idylické chvíle však nebudou trvat věčně, protože se blíží nevyhnutelné – vynoření pravdy o minulosti Krutého krále, které předznamenává nové zkoušky pro krále i Yuu… Netradiční směs RPG a plošinovky se v The Cruel King and the Great Hero pojí s parádním audiovizuálním stylem pohádkových knížek!
SPOJENCI V PRŮBĚHU DOBRODRUŽSTVÍ

S mocným ochráncem, který na vás čeká v záloze, není žádná výzva příliš velká. Bojujte s příšerami a proplouvejte nebezpečným prostředím – samozřejmě s občasnou pomocí!

ŽIVÁ KNIHA PŘÍBĚHŮ
Díky okouzlujícímu soundtracku, uměleckým inspiracím z pohádkových knížek vašeho dětství a klasickému 2D scrollerovému vizuálu, je toto dobrodružství stejným potěšením pro hraní, jako na pohled.

HRDINSKÉ OBJEVY
Sbírejte skryté předměty po celé zemi a odemkněte si dobroty v herní galerii, včetně profilů postav a ilustrací ze zákulisí!

Video

The Cruel King and the Great Hero - Storybook Edition (PS4)