Arma 2: Combined Operations Steam PC - Digital

Arma 2: Combined Operations Steam PC - Digital

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hra na PC – elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční
 
Celý popis
128 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5 kusů

6.12.2021 - 7.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera YOURGAMES.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059645658

Popis

Pozor, jedná se o digitální distribuci hry v podobě aktivačního klíče, po jehož zakoupení není možné odstoupit od kupní smlouvy!

Obsahuje:

Základní hru a datadisk Operation Arrowhead: Pc hra ArmA 2 

Komplexní simulátor válečného pole se odehrává v roce 2009 a je situována do fiktivní post-sovětské republiky Chernarus, kde už dva roky zuří krutá občanská válka. No a v této docela nezáviděníhodné situaci jste vrženi vy jako velitel speciální zásahové jednotky amerického námořnictva (United States Marine Corps Force Reconnaissance). Vaším úkolem a vašeho týmu je zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva a zajištění stability v regionu, čili v celém státě Churners. 
Pro úspěch operace musíš udělat maximum!

Černarus je plná nepřátel a hráč, co by voják v amerických jednotek, je vyslán za nepřátelskou linii v akční edici Arma II Combined Operations, Arma 2. Ta obsahuje jak základní hru, tak i samostatně hratelný datadisk ARMA 2: Operation Arrowhead.

Úspěch operace závisí pouze na schopnostech hráče si poradit v krizových situacích, jako je například tato. Je vysazen společně se svým týmem za nepřátelskou linií, kde má sabotovat jisté akce nepřítele, aby mohla být invaze armády úspěšná. Po dokončení této operace se pak přesune do Tákistánu, aby zneškodnil jednotky separatistů, kteří ohrožují místní vládu.

Realistická taktická simulace dbá na realistický zážitek z akce. Hráč se tak může těšit na obrovské otevřené lokace, které skrývají nepřátelské jednotky, které jsou velmi dobře ozbrojené. Přes 300 modelů zbraní s realistickou balistikou bude hráč třímat v rukou, díky perfektní práci českých vývojářů. Mimo kampaně samotné si hráč může osahat i propracovaný editor. Nechybí ani proměnlivé počasí a silná členitost terénu.

Hurá do akce, vojáku!

 

Návod

VIDEO NÁVOD