Teslagrad

Značka: Náš kód: 100002643097
 Teslagrad

Partnerský prodej

Teslagrad

Teslagrad je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které objevíte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti. Díky nim objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. Celý popis

549

549 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Teslagrad je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které objevíte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti. Díky nim objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. V roli mladého chlapce se tak ocitáte na epické výpravě, kde musíte pomocí prastaré síly Teslamancerů porazit despotického krále.

SLOŽITÉ HÁDANKY
Otestujte své logické uvažování a chytře manipulujte se světem kolem sebe pomocí elektřiny a magnetismu, jež tvoří středobod celé hry. Překonejte díky schopnostem a důvtipu 5 neuvěřitelných finálních bossů, kteří by vás rádi odmagnetizovali.

NÁDHERNÝ SVĚT
Najděte si cestu bohatým a ručně kresleným 2D světem na své výpravě do Teslovy věže (a ještě dál). Na cestě vás čekají úžasné nové předměty. Objevte dystopické deštivé prostředí, které představuje steampunkovou vizi nového světa inspirovaného starou Evropou.

STRHUJÍCÍ SOUNDTRACK
Úžasná směs klasického orchestru s trochou ruské inspirace a spoustou metalových a elektronických prvků. V kombinaci s nulovým textem a dabingem, kdy je celý příběh vyprávěn pouze vizuálně, jde tak o krásný zážitek.

Video

Teslagrad

\---

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PC
Hra na PC ano
Žánr hry ostatní
Doporučený věk od 7 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne