The Sims 4: Bundle Pack 2

Značka: Náš kód: 100002643076
 The Sims 4: Bundle Pack 2

Partnerský prodej

The Sims 4: Bundle Pack 2

Již druhá sada The Sims 4 vám  umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvě kolekce! Simíci se podívají do přírody, uvaři si něco k snědku v nové kuchyni  a nakonec je trochu postrašíte. Celý popis

749

749 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

BALENÍ OBSAHUJE
  • herní balíček The Sims 4: Únik do přírody
  • kolekci The Sims 4: Báječná kuchyně
  • kolekci The Sims 4: Strašidelné věcičky

Již druhá sada The Sims 4 vám  umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvě kolekce! Simíci se podívají do přírody, uvaři si něco k snědku v nové kuchyni  a nakonec je trochu postrašíte.

HERNÍ BALÍČEK ÚNIK DO PŘÍRODY
Přináší nová místa, spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a v neposlední řadě také úplně novou dovednost. Simíci mohou vyrazit do oblasti Žulových kaskád, hlubokého lesa, kde na ně čekají nová překvapení. Budou stavět tábořiště, provádět nové aktivity a připravovat elixíry.

KOLEKCE BÁJEČNÁ KUCHYNĚ
Báječná kuchyně přináší všechno, co budete potřebovat pro pozvednutí kuchyně vašich Simíků na úplně novou úroveň. Elegantní spotřebiče a nábytek dodají této místnosti moderní styl. Kolekce je napěchovaná obsahem, pomocí kterého zrekonstruujete celou simíkovskou kuchyň: najdete tu všechno od stylových skříněk až po nové nerezové spotřebiče. Díky novým účesům a oblečení mohou skvěle vypadat nejen delikatesy, ale také Simíci, kteří je připravují.

KOLEKCE STRAŠIDELNÉ VĚCIČKY
Strašidelné věcičky přináší dva nové herní předměty: zcela neobyčejnou strašidelnou misku na sladkosti a úplně nový pultík na vyřezávání dýní. Vaši Simíci mohou vytvářet slavnostní umělecká díla a vydlabat si dýně, o jakých vždycky snili. Mohou také uspořádat nové strašidelné večírky a k dispozici máte také celou řadu báječných kostýmů, které promění váš večírek ve výjimečnou událost. Mladí i starší Simíci se mohou převléknout za piráty, nindži, superlamy nebo třeba víly.

K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4
Jde o krabičku s kódem ke stažení. Neobsahuje DVD disk. 

Video

The Sims 4: Bundle Pack 2

\---

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PC
Hra na PC ano
Žánr hry strategické
Doporučený věk od 12 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne