Jumbo venkovní hra - skoč a otiskni motiv
899 Kč
+ doprava zdarma

Chalktivity je venkovní hra, díky ní strávíte mnoho zábavných okamžiků. Při skoku na Chalktivity se otiskne na venkovní povrh zvolená stopa. Chalktivity je elastický a může se přizpůsobit jakékoli výšce, je vhodný pro nosnost až 100 kilogramů.


Lamps Sada krásy - nehty
239 Kč

Tato sada je určena pro všechny malé parádnice, které si samy chtějí vytvořit krásnou manikúru. A to snadno a rychle.Set obsahuje umělé nehty s lepidlem, lak na nehty, třpytky, krystaly, nálepky, štětec a další.


Lamps Tetovací studio

Lamps Tetovací studio

Hodnocení: 1
202 Kč

159 Kč

Tetovací souprava se kterou můžete vytvářet krásné třpytivé tetování. V balení naleznete šablony, tetovací lepidlo, třpytky a štětec na nášení. Vhodné pro děti od 6 let.


Lamps Tetovací sada

Lamps Tetovací sada

Hodnocení: 4
249 Kč

219 Kč

S touto tetovací sadou můžete vytvářet krásná třpytivá tetování. V balení naleznete 115 designů, houbičku, tetovací fixy a ozdobné kamínky. Vhodné pro děti od 6 let.


SES Manikúra a pedikúra
599 Kč

499 Kč

S touto úžasnou sadou SES na manikúru a pedikúru budete mít vždy krásně upravené nehty. Lahvičku na lak naplňte barvou, kterou chcete použít na své nehty. Do laku můžete přidat třpytky pro větší lesk. Pomocí pilníku upravte své nehty a můžete začít lakovat. Nalakované nehty ozdobte ovocnými konfetami pro ještě barevnější výsledek.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: