Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Frantics (PS4)
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vrhněte se do potrhlého světa, kde se může stát cokoliv – Frantics je sada 15 ztřeštěných miniher až pro čtyři hráče, ve kterých vás čeká všechno od frenetických bitev v aréně až po strategické tahové soutěže.


Just Dance 2017 (PS4)
1 599 Kč

Sejděte se s přáteli a rodinou, protože je čas začít tancovat! Největší série tanečních her všech dob, které se prodalo již přes 60 milionů kusů, se znovu vrací!


Just Dance 2018 (PS4)
1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Just Dance je zpátky! Bez ohledu na to odkud pocházíte, kolik vám je a zda jste panda nebo mrkev se tak můžete těšit na pořádnou taneční party, protože tahle taneční série to umí pořádně roztočit!


Just Sing (PS4)
999 Kč

Nyní je čas zazářit! Zpívejte nebo alespoň předstírejte zpěv v Just Sing. Vybírejte z 45 songů, přidávejte spousty filtrů a vytvářejte vlastní hudební videa.


Knowledge is Power CZ (PS4)
499 Kč

Vybojujte si slávu v oslnivé vědomostní soutěži z rozšiřující se nabídky her ze služby PlayLink.


Knowledge is Power EN (PS4)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vybojujte si slávu v oslnivé vědomostní soutěži z rozšiřující se nabídky her ze služby PlayLink.


Overcooked 2 (PS4)
799 Kč

Overcooked se vrací s čerstvou porcí chaotické kuchařské zábavy! Vydejte se opět do Cibulového království a sestavte svůj vlastní tým šéfkuchařů v klasické gaučové nebo online kooperativní hře až pro čtyři hráče.


PlayLink Bundle (PS4)
1 149 Kč

Výhodné balení her podporující technologii PlayLink. Ať už se rozhodnete být pěveckou celebritou, účastníkem vědomostního kvízu, či tajným agentem.


Rock Band 4 a Fender kytara (PS4)
2 990 Kč

Rock Band se vrací, aby z vás udělal tu největší rockovou hvězdu všech dob. Posbírejte kamarády, popadněte kytary a jde se na pódium.


Singstar Celebration (PS4)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proměňte svůj chytrý telefon v mikrofon, pozvěte přátele a udělejte randál při zpěvu největších hitů.


SingStar: Ultimate Party (PS4)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme hru SingStar pro konzoli PlayStation. Díky bezplatné hře SingStar budeš mít kdykoliv po ruce mikrofon pro případ, že si zatoužíš zazpívat.


Thats You! (PS4)
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skrýváte něco? Jen vy víte, který z členů vaší rodiny by nejdéle přežil v divočině, kdo z vašich přátel to nedávno hodil přímo na chodník nebo kdo z vás je nejhorší kuchař.


Tricky Towers (PS4)
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tricky Towers je hra postavena především na fyzice a stavění kouzelnických věží. Hráči staví padající cihly tak, aby utvořili stabilní stavbu, ale zároveň se snaží shodit věž svým oponentům.


Werewolves Within (PS4)
799 Kč

Werewolves Within je společenská hra pro 5 až 8 hráčů ve virtuální realitě. Jde o rychlou hru, kde má každý svoji skrytou roli a pomocí dedukce musíte přijít na to, kdo ve skupince hráčů lže.