Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Klein Hasící přístroj na záda
599 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Fuknční hasicí přístroj na záda pro malé hasiče z pevného a nezávadného plastu. Hasičský přístroj se naplní vodou a malý hasič může začít hasit fiktivní požár. Nebo může začít boj kdo dál dostříkne s hasičským přístrojem.


Klein Velký hasičský set-26%
1 114 Kč

818 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Velký hasičský set se bude hodit každému budoucímu záchranáři. Set obsahuje vše, co hasič k vykonávání své profese potřebuje. Součástí balení je i funkční hasicí přístroj na záda a ochranná helma.


Klein Hasičská helma

Klein Hasičská helma

Hodnocení: 5
549 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Každý správný hasič potřebuje kvalitní výraznou hasičskou helmu. Tato helma má navíc ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v naprostém bezpečí a nic mu nebrání v hrách na záchranáře. Helma ve tmě svítí.


Klein Hasičská helma červená
549 Kč

381 Kč
+ doprava zdarma

Každý správný hasič potřebuje kvalitní výraznou hasičskou helmu. Tato helma má navíc ochranný kryt na krk. Hasič je tak v naprostém bezpečí a nic mu nebrání v hrách na záchranáře.


Klein Hasičský přístroj

Klein Hasičský přístroj

Hodnocení: 3,5
199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máte doma malého neposedu, který si rád hraje na hasiče. Pak by mu neměl chybět hasičský přístroj. Ten bude sloužit při hašení požáru stejně jako opravdovému hasiči. Lze do něj nalít vodu.


Klein Hasičský set
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Hasičský set se bude hodit každému budoucímu záchranáři. Set obsahuje vše co musí mít hašič během akce po ruce – helmu, hasící přístroj, rukavice, baterku, amplion a páčidlo. Světelné efekty.


Klein Hasičský záchranářský batůžek s vybavením
559 Kč

430 Kč
+ doprava zdarma

Hasičský záchranářský batůžek pro malé hasiče. V batůžku je spousta praktických věcí, které k vykonávání povolání požárníka potřebujete. Díky praktickým kapsičkám a velké kapse se do batohu vejde veškeré vybavení.


Klein Zdravotnický záchranářský batůžek s vybavením
654 Kč

438 Kč
+ doprava zdarma

Zdravotnický záchranářský batůžek pro malé zdravotníky nebo doktory. V batůžku je spousta praktických věcí, které k vykonávání povolání zdravotníka nutně potřebujete. Díky praktickým kapsičkám a velké kapse se do batohu vejde veškeré vybavení.


Klein Hasičské záchranářské nůžky
249 Kč

225 Kč
+ doprava zdarma

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.


Hape Doktor
541 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Udržujte své přátele šťastné a zdravé díky této dobře vybavené lékárničce. Navíc touto hrou ulehčíte dítěti jeho návštěvu u skutečného lékaře. Krásné dřevěné provedení a design, které si zamiluje každý mladý lékař.


Teddies Hasičské vybavení sada 6 ks
209 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 20. 12.

Vše, co potřebuje hasič při zásahu naleznou, malí záchranáři v tomto hasičském setu, se kterým zdolají každý požár. Součástí je 6 kusů vybavení včetně požárnické masky, hasícího přístroje či vysílačky.