Foglar Jaroslav: Stínadla se bouří - CD
369 Kč

Novinka

Druhý díl stínadelské trilogie Jaroslava Foglara. Ztracený ježek v kleci je opět nalezen, Vontské hnutí ožívá a schyluje k volbě Velkého Vonta. Rychlým šípům se podaří nalézt první Vontskou kroniku a poznají tajemnou historii zrodu Vontů.

Colfer Eoin: Artemis Fowl - CD
269 Kč

Novinka

Artemis Fowl, dvanáctiletý kluk pocházející z kdysi zámožné zločinecké rodiny, působí díky své chytrosti jako zázračné dítě. Tátu unesli, s mámou, která to těžce nese, jsou problémy, ale on se tím nenechá zdeptat. Má totiž geniální plán!

Bezděková Zdeňka: Říkali mi Leni - CD
229 Kč

Příběh desetileté dívenky, která postupně zjišťuje, kdo je a kam patří, strhuje, dojímá a současně burcuje čtenáře a posluchače dnes stejně jako před více než šedesáti lety…

Dočkalová Tereza: Vladana a Prasopes 3 - CD
229 Kč

Další dobrodružství desetileté Vladany, která se stala intergalaktickou strážkyní a spolu s kolegou a kamarádem Prasopsem se z malé planetky Zeměmě vydala do vesmíru. A tentokrát potkají Prasopsici!

Flanagan John: Bratrstvo (Kniha třetí) - Lovci - CD
349 Kč

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích.

Foglar Jaroslav: Dobrodružství v Zemi nikoho - CD
349 Kč

Jednoho večera Vláďa Denk zachytí podivný rozhovor v morseovce. Zprvu útržkovitá zpráva dvou neznámých chlapců je zavede do pusté krajině za městem. Země nikoho, jak místo pojmenují, ukrývá mnohá tajemství i nebezpečí…

kolektiv: Černobílé pohádky - CD
229 Kč

Černobílé pohádky napsalo 18 populárních českých autorů knížek pro děti i dospělé. Najdete tu vtipnou pohádku O kohoutkovi z pera Zdeňka Svěráka, půvabný příběh O Vilíkovi, který napsala Alena Mornštajnová, pohádku Petry Soukupové s názvem Klárka a spoustu dalších.

Sepetysová Ruta: Sůl moře - CD
299 Kč

Kniha mořeplavce Rudolfa Krautschneidera nabízí pestrou mozaiku příběhů, myšlenek, úvah a rozhovorů. Podobně jako v jeho dalších dílech i zde čtenáře zaujme neutuchající životní energií, kusem moudrosti a smyslem pro humor.

Fišarová Michaela: Kája a Claudie: Hra na štěstí - CD
299 Kč

Dvojčata Claudie a Karel tráví jeden týden u maminky a druhý zase ve vesnickém domku s tatínkem a babičkou. Když ale maminka zakáže návštěvy tatínka, rozhodnou se proto utéct z domova. A cestou je čeká dobrodružství, na jaké nikdy nezapomenou.

Žák David Jan: Zmizení Edwina Lindy - CD
269 Kč

Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí postavit čelem a bojovat, stejně jako hrdinové jeho milovaných fantasy knížek.

Nortonová Mary: Pidilidi - MP3-CD
299 Kč

Také se vám občas doma ztrácí věci? Možná, že se si je jen někdo nepozorovaně půjčuje… Pidilidi jsou bytůstky, které žijí potají v lidských příbytcích a půjčují si v nich vše, co potřebují k živobytí. Pak se ale pidilidí dívenka Arielka spřátelí s lidským chlapcem…

České národní pohádky - CD
229 Kč

Čertův švagr (B. Němcová), Rozum a Štěstí (K.J.Erben) a Jabloňová panna (K.J.Erben). Kdo by neznal tyto nádherné národní pohádky. Dnes vám je převypráví Petr Štěpánek.

50 nejznámějších českých pohádek - MP3-CD
249 Kč

České národní pohádky v provedení přístupném nejširšímu okruhu posluchačů. Známí herci, klasické pohádky Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena a dalších autorů, hudební doprovod, kvalitní nahrávky.

Andersen Hans Christian: Andersenovy pohádky (2x CD) - CD
299 Kč

Sněhová královna a Malá mořská víla. To jsou dvě nejkrásnější pohádky od jednoho z největších světových pohádkářů H. CH. Andersena. Tyto pohádky patří mezi klasická díla dětské literatury a milují je děti po celém světě.

Bardugo Leigh: Šest vran - CD
369 Kč

Šest nebezpečných psanců se pokusí o nemožné – vloupat se do Ledového paláce, nejstřeženější pevnosti světa. Kdo z nich přežije? Jaká tajemství vyplavou na povrch? Odvrátí nebezpečí, které hrozí světu? Úspěchy ověnčená fantasy od současné hvězdy young adult literatury Leigh Bardugo!

Bible - Nejkrásnější příběhy - MP3-CD
299 Kč

Nejkrásnější a nejznámější biblické příběhy v podání vynikajících českých herců. Texty jsou zpracovány do formy vyprávění, které je poutavé, srozumitelné a přístupné malým i velkým posluchačům.

Haplová Barbora: Vladana a prasopes II - CD
229 Kč

Poslechnete si sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem. Sci-fi audiokniha pro děti a mládež o dívce Vladaně a Prasopsu.

Burešová Jana: Bylinkové pohádky - CD
249 Kč

Pohádky ze světa, kde to voní bylinkami, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení podané srozumitelným a přívětivým způsobem.

Dárek a jiné pohádky - CD
249 Kč

Soubor Dejvického divadla a Loutky v nemocnici se spojily při nahrávání pohádek pro nemocné děti. Inspirací byly klasické pohádky pro děti, ale také velkými napínavé příběhy pro starší.

Flanagan John: Bratrstvo (Kniha první) - Vyděděnci - CD
349 Kč

Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden…

Lněnička Petr: Projekt pes (ten můj) - CD
229 Kč

Jenda má na světě jen jedno jediné přání – mít psa. Jenže jeho rodiče jsou zásadně proti. A tak vymyslí rafinovaný plán, aby rodičům dokázal, že psi můžou být strašně užiteční…

Tidhar Lavie: Pro hrst lentilek - MP3-CD
299 Kč

Slavný soukromý detektiv Phil Marlowe má vážnou konkurentku: je jí dvanáct a jmenuje se Nelle. Je chytrá, má skvělý pozorovací talent, případy řeší s věcnou elegancí, její komentáře jsou sarkasticky trefné.

Krolupperová Daniela: Josífkův pekelný týden - CD
199 Kč

Josífka nebaví stále jen uklízet, psát úkoly, učit se, mýt se a nezapomenout na další protivné věci. Tak si jednou pořádně postěžuje. A hned druhý den prožije prapodivné pondělí a úterý není o nic lepší. Josífkovi nastal pekelný týden!

Maxíci: 25 let Turbulencí (2x CD) - CD
349 Kč

Komplet mapuje a přináší to nejlepší, co jste mohli za celých 25 let, co jsou Maxíci na hudební scéně, slyšet. Plus několik novinek, které na CD vycházejí poprvé.

Traversová P. L.: Mary Poppinsová
269 Kč

Velké dobrodružství začíná! Uvítejte na první pohled důstojnou chůvu, se kterou ale není radno žertovat. Mary Poppinsová je však i plná fantazie a navíc umí čarovat. A když se Banksovi rozhodnou najmout chůvu pro své děti, jako zázrakem se u dveří objeví právě Mary.

Haplová Barbora: Vladana a Prasopes - CD
229 Kč

Co se stane, když se desetiletá holčička rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi audiokniha pro děti a mládež o dívce Vladaně a Prasopsu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hudba pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hudba pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hudba pro děti akce.