Ambrož Michal, Koller David: Srdeční příběh - LP

Značka: Náš kód: 100004707132

Partnerský prodej

Ambrož Michal, Koller David: Srdeční příběh - LP

Nápad natočit Michalovu sólovou desku „Srdeční příběh“ vznikl na sklonku jara 2015, když shodou okolností Michala opustila kapela Hudba Praha a David mu nabídl takovou možnost s tím, že by jí i produkoval. Celý popis

349

349 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004707132

Popis

Popis produktu

Žánr: pop, česká tvorba, slovenská tvorba

Nosič: LP – Vinyl

Interpret: Ambrož Michal, Koller David


Nápad natočit Michalovu sólovou desku „Srdeční příběh” vznikl na sklonku jara 2015, když shodou okolností Michala opustila kapela Hudba Praha a David mu nabídl takovou možnost s tím, že by jí i produkoval. David vybral písně, které podle jeho názoru nejsou tzv. „profláknuté” a přitom mají potenciál k dalšímu, novému zpracování. Vše jsou autorské písně Michala Ambrože.

Skladatel, textař, zpěvák a kytarista Michal Ambrož je jednou z nejzásadnějších osobností naší rockové scény. Spolu s Davidem Kollerem zakládající člen skupiny Jasná Páka a po ukončení její činnosti zakladatel Hudby Praha. Zpěvák, skladatel, bubeník a producent David Koller patří mezi nejvýznamnější umělce současnosti. Kromě Jasné Páky hrál ve skupinách Lucie, Žentour, Kollerband, Pusa, Blue Effect ad. Za svoje poslední album získal aktuálně dvě ocenění Anděl 2015 (zpěvák a album roku) a jako člen skupiny Lucie Anděla pro skupinu čtvrtstoletí.

Trailer

Trailer

Skladby

LP
   A1. Srdeční příběh
   A2. Degenerace
   A3. Kajuvej
   A4. Je to zlý
   A5. Skoro bez sebe
   B1. Změna je život
   B2. Vrať se zpátky
   B3. Povolení
   B4. Brejle
   B5. Sladce spi

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop, slovenská tvorba, česká tvorba
Nosič LP - Vinyl
Rok vydání 2016
Interpret Ambrož Michal, Koller David