Anne-Marie: Speak Your Mind - CD

Značka: Náš kód: 100004707056

Partnerský prodej

Anne-Marie: Speak Your Mind - CD

Debutové album jedné z nejvýraznějších nových tváří na britské hudební scéně současnosti. Deska, jež je k dispozici ve verzích Standard a Deluxe (liší se pouze designovým provedením), obsahuje všechny důležité singly vydané v průběhu posledních let, např. Alarm, Ciao Adios nebo Friends. Celý popis

279

279 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004707056

Popis

Popis produktu

Nosič: CD

Interpret: Anne-Marie


Debutové album jedné z nejvýraznějších nových tváří na britské hudební scéně současnosti. Deska, jež je k dispozici ve verzích Standard a Deluxe (liší se pouze designovým provedením), obsahuje všechny důležité singly vydané v průběhu posledních let, např. Alarm, Ciao Adios nebo Friends.

Sympatická vokalistka na konci roku 2016 uspěla se singlem Alarm a hostovačkou Rockabye u Clean Bandit, čímž si řekla hned o čtyři nominace na britské výroční ceny. Ed Sheeran vzal bývalou mistryni světa v karate na turné jako hosta, na její vydavatelskou kariéru zase dohlížejí Rudimental, jejichž značce se upsala. Ostatně byla to právě londýnská smečka beatmakerů, kdo ji uvedl do velkého světa – začínala jako koncertní vokalistka Rudimental, později hostovala na několika jejich singlech.

Trailer

Trailer

Skladby

CD
1   Cry
2   Ciao Adios
3   Alarm
4   Trigger
5   Then
6   Perfect
7   Friends
8   Bad Girlfriend
9   Heavy
10   2002
11   Can I Get Your Number
12   Machine

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop
Nosič CD
Rok vydání 2018
Interpret Anne-Marie