Bocelli Andrea: Believe - LP

Bocelli Andrea: Believe - LP


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Světově proslulý, uznávaný a milovaný italský tenor Andrea Bocelli vydal dechberoucí album Believe, které oslavuje sílu hudby k uklidnění duše. Celý popis

1169
1 169 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Na objednání u partnera
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042285287

Popis

Popis produktu

Žánr: klasická

Nosič: LP – Vinyl

Interpret: Bocelli Andrea


Světově proslulý, uznávaný a milovaný italský tenor Andrea Bocelli vydá 13. listopadu nové dechberoucí album Believe, které bude oslavovat sílu hudby k uklidnění duše. Album obsahuje dosud nevydanou skladbu zesnulého italského skladatele Ennio Morricone, a také duety s oceňovanou mezzosopranistkou Cecilií Bartoli. Vůbec poprvé Andrea Bocelli nahrál vlastní interpretaci Ave Maria a Padre Nostro. Těšit se můžeme na oblíbené písně jako Hallelujah, You'll Never Walk Alone nebo Amazing Grace. Desku Believe koprodukoval Steven Mercurio a Haydn Bendall.

Believe je hluboká, osobní a povznášející sbírka písní, které Bocelliho celá léta inspirovaly. Sám Andre Bocelli říká, že „Believe je založeno na třech slovech: víra, naděje a dobročinnost.

To jsou tři teologické ctnosti křesťanství, ale – zcela nezávisle na jakékoli náboženské víře – jsou zároveň třemi mimořádnými klíči k tomu, aby životu každého z nás dávaly smysl a úplnost.”

Bocelli chápe, že veškerá hudba je dobrá pro duši způsobem, který se napojuje na ty nejjemnější nuance lidstva, bez ohledu na individuální víru: „Dobrá hudba s sebou přináší silné poselství míru a přátelství, učí nás o kráse a pomáhá nám otevřít naše srdce a mysl,” říká umělec.

Bocelliho sólové ztvárnění písně Amazing Grace krásně zakončilo jeho letošní vystoupení Music for Hope, které se stalo jedním z největších hudebních life streamových vystoupení všech dob. Video dosáhlo největšího počtu diváků pro klasický life stream v historii YouTube, když během prvních 24 hodin získalo více než 28 milionů zhlédnutí z celého světa.

S kariérou trvající více než čtvrt století, kdy svým emotivním a okamžitě rozpoznatelným hlasem nashromáždil miliony fanoušků po celém světě, Bocelli spolupracoval s řadou hvězd, jako Luciano Pavarotti, Ariana Grande, Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Ed Sheeran, Dua Lipa, Céline Dion, Tony Bennett a mnoho dalších.

Skladby

1.   You'll Never Walk Alone
2.   Fratello Sole Sorella Luna (Dolce ? Sentire)
3.   Hallelujah
4.   Pianissimo Duet Z Cecilią Bartoli
5.   Amazing Grace Duet Z Alison Krauss
6.   Preghiera (Alla Mente Confusa)
7.   Gratia Plena (Z Filmu „Fatima”)
8.   Cantique De Jean Racine
9.   Inno Sussurato
10.   Oh, Madre Benedetta! (Adagio Di Albinoni)
11.   Pianissimo Duet Z Cecilią Bartoli
12.   Ave Maria
13.   Angele Dei
14.   Agnus Dei

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr klasická
Nosič LP - Vinyl
Rok vydání 2020
Interpret Bocelli Andrea