Bombarďák: Čtvrtek - CD

Značka: Náš kód: 100012060212

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Bombarďák: Čtvrtek - CD

Slovní hříčky a obvyklá kupa rytmů, slov, not, divokostí a radosti… Bombarďák punkově přiznává, že vedle rocku jsou na albu písně ve stylu country, popu a folku, vše zahrané hravou a zábavnou formou v bombarďáckým stylu. Celý popis

299

299 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100012060212

Popis

Popis produktu

Žánr: pop, rock, česká tvorba, slovenská tvorba

Nosič: CD

Interpret: Bombarďák


Modrá, žlutá a červená jsou tři barvy předchozích bombarďáckých CD, čtvrté s názvem čtvrtek má zelenou barvu. Pokud znáte jejich předchozí nahrávky, víte, že se i u nového alba bude bavit celá rodina. Slovní hříčky a obvyklá kupa rytmů, slov, not, divokostí a radosti, funguje už celých 6 let, co kapela hraje na festivalech a koncertech po celé naší zemi. Bombarďák dospívat nehodlá a nenechává nic náhodě a punkově přiznává, že vedle rocku jsou na albu písně ve stylu country, popu a folku, vše zahrané hravou a zábavnou formou v bombarďáckým stylu.

Bombarďák je Jiří Jelínek (autor všech textů, herec, režisér, kreslič komiksů a postavy FAGI, zakladatel Divadla DNO a spolupracuje s Divadlem Polárka), Michal Dalecký (herec a muzikant, divadlo Reduta Brno, Husa na provázku, Národní divadlo Praha, divadlo DNO, Komediomat) a Filip Nebřenský (muzikant, programátor, hudební skladatel, učitel, příležitostný herec, člen hudebních skupin Hm…, Pískomil se vrací ad.) Dalším bombardovacím členem je Matěj Pospíšil, zahlédnete ho na nejednom koncertu, zaslechnete v mnoha písních na CD a vytvořil i grafiku obalu).
Na nahrávce alba se podílel i bubeník Michal Špirko, houslista Milan Jakeš a další hosté. Album míchal a masteroval Ondřej Ježek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop, rock, slovenská tvorba, česká tvorba
Nosič CD
Rok vydání 2019
Interpret Bombarďák