Divokej Bill: Tsunami

Značka: Náš kód: 100004145090

Partnerský prodej

Divokej Bill: Tsunami

V pořadí sedmá řadovka Divokýho Billa je tady! Album s názvem Tsunami vychází čtyři roky po posledním, platinou oceněném albu, nazvaném číslovkou 15. Písničky pro nové album Billové sbírali delší dobu, některé vznikly v mezidobí od poslední desky zcela nově, jiné byly rozpracované již řadu let a ček Celý popis

349

349 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004145090

Popis

Popis produktu

Žánr: rock

Nosič: CD

Interpret: Divokej Bill


V pořadí sedmá řadovka Divokýho Billa je tady!

Album s názvem Tsunami vychází čtyři roky po posledním, platinou oceněném albu, nazvaném číslovkou 15.

Písničky pro nové album Billové sbírali delší dobu, některé vznikly v mezidobí od poslední desky zcela nově, jiné byly rozpracované již řadu let a čekaly na ztvárnění.

Nakonec tucet nových písní bylo natočeno během prvních měsíců roku 2017 a autorsky se na nich nejvíce podíleli Vašek Bláha a Roman Procházka. Celkové aranže jsou pak jako vždy společným dílem celé kapely a velkou měrou přispěl také producent Pavel Karlík. Kromě obvyklého nástrojového složení se navíc můžeme těšit v některých písních i na foukací harmoniku v podání banjisty Jacka, Jurdův kontrabas nebo na smyčcové pasáže, které má na svědomí Apollon Quartet a zaslechneme i syntetické zvuky.

Tematicky je deska taková „billovská klasika“, tedy všehochuť. Texty jsou o svobodě, kamarádství, lásce, hodně o radosti, trochu o splínu, ale také o mejdanech a životě s kapelou. Nechybí ani oblíbené námořnické téma. A právě námořnická píseň Naděje v sobě skrývá i hodně zajímavý příběh, když si každou sloku napsal na míru jeden z členů kapely a na desce si ji i zazpíval.

Další zajímavostí je určitě i píseň Země draků. Vznikla na popud grafika a spisovatele Jana Bodrova, který kapelu požádal o písničku ke své fantasy knize.

Na albu dále nechybí stejnojmenný loňský singl Tsunami, aktuální Kořala a další.

Skladby

   Dobrý časy
   Tsunami
   Kořala
   Země draků
   Juarez
   Jaro
   Požehnání
   Jak ti to říct
   Utrejch
   Vojáci
   Naděje
   Vodrhovačka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr rock
Nosič CD
Rok vydání 2017
Interpret Divokej Bill

Diskuse

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Položit dotaz