Dobrou a ještě lepší cestu

Značka: Náš kód: 100004145132

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dobrou a ještě lepší cestu

Po úspěších titulů Františka Nepila Jak se dělá chalupa a Dobré a ještě lepší jitro vychází poprvé na zvukovém nosiči archivní nahrávka z roku 1989, v níž František Nepil vypráví o svých cestovatelských zážitcích. Snad každý cestovatel zná okamžiky, kdy s nadšením sděluje své dojmy z nových, neznámý Celý popis

249

249 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004145132

Popis

Popis produktu

Žánr: audiokniha

Nosič: CD

Interpret: Nepil František


Po úspěších titulů Františka Nepila Jak se dělá chalupa a Dobré a ještě lepší jitro vychází poprvé na zvukovém nosiči archivní nahrávka z roku 1989, v níž František Nepil vypráví o svých cestovatelských zážitcích.

Snad každý cestovatel zná okamžiky, kdy s nadšením sděluje své dojmy z nových, neznámých zemí, ze setkání s lidmi, kteří se chovají trochu jinak, než jak je cestovatel zvyklý z domova. U Františka Nepila je toto vyprávění kořeněno jeho neuvěřitelnou vlídností, schopností empatie a smyslem pro humor, který vyšťárá z každé neobvyklé situace něco pro zasmání. Cestovatel Nepil je navíc vzdělaný, dobře zná dějiny země, kterou navštívil, kráčí po stopách historie a dokáže o nich zajímavě a poutavě vyprávět.

V Řecku navštíví Soluň, Thesálii, Pireo a Olympii, v Turecku pak Efez a Midas sehir. Ze všech návštěv vytěží nejen něco pro poučení, ale i pro zasmání a pobavení.

V bonusu vypráví Ondřej Suchý o svých zkušenostech a zážitcích, jak je po boku Františka Nepila zažil on, a doplňuje tak představu o tomto skvělém, milém a dobrosrdečném člověku.

Vypravěčem se prostě člověk narodí. To platí o Františku Nepilovi zvláště!

Skladby

Dobrou a ještě lepší cestu
   Řecko – Soluň
   Řecko – Thesálie
   Řecko – Pireo
   Řecko – Olympie
   Turecko – Efez
   Turecko – Turecký venkov
   Turecko – Midas sehir (Midasovo město)
Dobrý a ještě lepší František Nepil
   Stradonice, Šemanovice a ještě o něčem jiném
   O malém, veselém pejskovi, ale ještě o něčem jiném
   S Františkem v Londýně ale ještě o něčem jiném

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr audiokniha
Nosič CD
Rok vydání 2017