Dusilová Lenka: Řeka - CD

90%
Hodnocení: 4,5

Dusilová Lenka: Řeka - CD

90%
Hodnocení: 4,5

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Album vzniklo ve spolupráci s producentem PETREM OSTROUCHOVEM, který stojí mimo jiné za úspěšným albem Vladimíra Mišíka „Jednou tě potkám“. Celý popis

349
4.5 2
349 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera FERMATA

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040610416

Popis

Popis produktu

Žánr: pop, česká tvorba, slovenská tvorba

Nosič: CD

Interpret: Dusilová Lenka


Album vzniklo ve spolupráci s producentem PETREM OSTROUCHOVEM, který stojí mimo jiné za úspěšným albem Vladimíra Mišíka „Jednou tě potkám”.

Výrazný podíl na zvuku alba má beatmaker a elektronický mág AID KID (působící mimo jiné v kapele Zvíře jménem podzim). Mnoho barevných vrstev vzniklo přispěním zkušených hudebníků, mezi nimiž jsou bubeníci Roman Vícha a Miloš Dvořáček, baskytarista Matěj Belko, hráči na klávesové nástroje Martin Brunner a Vojtěch Procházka, saxofonista Marcel Bárta, trumpetista Oskar Török, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, kontrabasista Jiří Slavík, hráč na pedal steel kytaru Josef Štěpánek, klavíristka Beata Hlavenková, světoznámý hráč na glass harmoniku Thomas Bloch nebo Concept Art Orchestra.

V jedné z písní s Lenkou Dusilovou účinkují také MONIKA NAČEVA a IVA BITTOVÁ, s nimiž v posledních letech opakovaně vystupovala. Album je pestrou směsí nálad, barev a zvuků. „Jmenuje se jednoduše ŘEKA, protože metaforicky odráží různorodou dynamiku a vlastnosti systému, který je ovlivňován svým okolím – terénem, počasím a přirozenými i nepřirozenými ději v krajině. Tímto je každá ”řeka„ jedinečná”, říká o albu LENKA DUSILOVÁ.

Skladby

1.   Białe konie
2.   Vojsko
3.   Panenka Maria: Sádrové lepidlo
4.   DNA
5.   Vlákna
6.   Tremolo
7.   Řeka
8.   Hlubina
9.   Insomnia
10.   Tma

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop, slovenská tvorba, česká tvorba
Nosič CD
Rok vydání 2020
Interpret Dusilová Lenka