Imodium: Element

Značka: Náš kód: 100004145097

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Imodium: Element

Element – to je nové, v pořadí již páté řadové album rockové čtveřice Imodium! Kapela jej natočila ve vlastní produkci v novém nahrávacím studiu v samém srdci Benediktinského kláštera v domovském Broumově – a jak sama přiznává – unikátní energie místa se promítla i do samotného alba. Dalším zásadním Celý popis

299

299 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004145097

Popis

Popis produktu

Žánr: rock

Nosič: CD

Interpret: Imodium


Element – to je nové, v pořadí již páté řadové album rockové čtveřice Imodium!

Kapela jej natočila ve vlastní produkci v novém nahrávacím studiu v samém srdci Benediktinského kláštera v domovském Broumově – a jak sama přiznává – unikátní energie místa se promítla i do samotného alba. Dalším zásadním aspektem novinky je symbolika pěti a to nejen jako pořadové číslo nové nahrávky, ale také coby jedno ze stěžejních témat textů čerstvého třicátníka frontmana Thoma, jejichž společným leitmotivem je fenomén čtyř základních elementů či chcete-li živlů a pátého, pomyslného spiritu, který tvoří každý z nás.

Mezi jedenáctkou nových songů nechybí hodně řízný první singl Proud s hostujícím Michalem Skořepou ze Stroy i možná trochu překvapivé crossoverové spojení s talentovanou rapperkou SharkaSs v podobě úspěšného singlu Spirit. I přes toto zajímavé „kořenění“ vlastního zvuku a posouvání jeho hranic zůstává však Imodium věrné kytarám a melodiím. Jen se tak děje možná trochu jinak, než byli fanoušci dosud zvyklí.

Pro kapelu typická rocková energie a silné texty si tu podávají ruce s progresivním kytarovým zvukem i sympatickou nebojácností měnit zažité. Imodium se tak na novince Element sebevědomě řítí zas o kus dál jak v rámci své tvorby, tak v rámci tuzemské rockové scény.

Imodium krotí živly a posouvají hranice!

Skladby

   Znamení
   Proud
   Divoká řeka
   Spirit
   Elementy
   Nade mnou
   Vášeň
   Vlčí doupě
   Blázni
   Dobrý věci
   Válka a mír

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr rock
Nosič CD
Rok vydání 2017
Interpret Imodium