Madonna: Madame X - Black LP (2x LP) - LP

Značka: Náš kód: 100004319063

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Madonna: Madame X - Black LP (2x LP) - LP

Královna popu Madonna vydala v pořadí čtrnácté album s názvem Madame X. Deska je kolekcí 15 skladeb, které jsou silně ovlivněné Madonniným životem v portugalském Lisabonu a jejím dlouholetým vztahem k latinsko-americké hudbě a kultuře. Celý popis

888

888 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004319063

Popis

Popis produktu

Žánr: pop

Nosič: LP – Vinyl

Interpret: Madonna


Královna popu Madonna vydala v pořadí čtrnácté album s názvem Madame X. Deska je kolekcí 15 skladeb, které jsou silně ovlivněné Madonniným životem v portugalském Lisabonu a jejím dlouholetým vztahem k latinsko-americké hudbě a kultuře.
„Moje deska se narodila v Lisabonu,” přibližuje nahrávání Madonna. „Našla jsem tam svůj kmen a kouzelný svět úžasných muzikantů, kteří obnovili mou víru, že hudba napříč světem je silně propojená a že je duší vesmíru.”

Produkce alba, na kterém Madonna zpívá anglicky, španělsky i portugalsky, se ujal Madonnin dlouholetý spolupracovník Mirwais, dále Mike Dean, který pracoval například s Kanye Westem, Travisem Scottem nebo 2Pacem, a v neposlední řadě Diplo. Mezi hosty na Madame X se objevuje například Quavo nebo Swae Lee.

Madonna, celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, je na stránkách historie naší kultury zapsána jako sex symbol 80. let, módní ikona, královna moderní hudby a bulváru, a především jako nejúspěšnější umělkyně všech dob, za což si dokonce vysloužila oficiální zápis do Guinessovy knihy rekordů. Za svou kariéru vydala 57 hitů, které se umístily v Top 100 tabulkách, z nichž neuvěřitelných 38 se dostalo do Top 10, což se dosud žádnému interpretovi nepodařilo – dokonce ani legendárním Beatles, kteří mají Top 10 hitů „pouze” 34. Mezi Madonniny největší hity patří například Like A Virgin, La Isla Bonita, Material Girl nebo Like A Prayer. Právě La Isla Bonita byla mimochodem první skladbou, která v Madonnině tvorbě obsahovala prvky latinsko-americké hudby a původně byla nabídnuta Michaelu Jacksonovi, který ji ale (očividně) odmítl.

Skladby

LP 1
1.   Medellín
2.   Dark Ballet
3.   God Control
4.   Future
5.   Batuka
6.   Killers Who Are Partying
7.   Crave
LP 2
1.   Crazy
2.   Come Alive
3.   Extreme Occident
4.   Faz Gostoso
5.   Bitch I'm Loca
6.   I Don't Search I Find
7.   Looking for Mercy
8.   I Rise

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop
Nosič LP - Vinyl
Rok vydání 2019
Interpret Madonna