Muchow Jan P.: The Antagonist

Muchow Jan P.: The Antagonist


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Jan P. Muchow je nejen zakladatelem kultovní Ecstasy of Saint Theresa a vyhledávaným producentem i remixérem, ale také jedním z nejoceňovanějších skladatelů filmové hudby! Během dvaceti let Muchow složil hudbu k více než třiceti filmům. Celý popis

329
329 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004145095

Popis

Popis produktu

Žánr: filmová, soundtrack

Nosič: CD

Interpret: Muchow Jan P.


Jan P. Muchow je nejen zakladatelem kultovní Ecstasy of Saint Theresa a vyhledávaným producentem i remixérem, ale také jedním z nejoceňovanějších skladatelů filmové hudby!

Během dvaceti let Muchow složil hudbu k více než třiceti filmům. V několika filmech si i zahrál a hned svým hereckým debutem v hlavní roli filmu Šeptej se stal symbolem části generace 90. let.

Přesto se Muchow rozhodl ve filmové tvorbě věnovat výhradně komponování hudby. Že to bylo rozhodnutí správné, dokazuje výčet ocenění, která Muchow za svoji filmovou hudbu obdržel: čtyři ceny Český lev a dalších pět neproměněných nominací, ceny České filmové kritiky nebo Slnko v sieti Slovenské filmové akademie.

Výběr toho nejlepšího a to s důrazem na filmové písničky momentálně vychází na albu pojmenovaném The Antagonist. Posluchači se tak mohou těšit na čistě instrumentální scénickou hudbu i na písně napsané výhradně pro jednotlivé filmy. Chybět tak nebude například dnes již legendární Lucky Boy z filmu Samotáři, temná balada Lay Down ze snímku Ve stínu, aktuální Cowboy of The River z Teorie tygra nebo westernovská Out of Shadow z polského filmu Yuma.

Celkově se tak dostalo sedmnáct nahrávek, které známe z filmů Samotáři, Ve stínu, Teorie tygra, Grandhotel, Muži v naději, Yuma, My 2, Jedna ruka netleská, Normal, Václav a dalších. Výsledkem je pestrá hudební paleta emocí a nálad, v níž jednotlivé kompozice fungují samostatně i dohromady jako celek. Je to poslouchání křehké i rázné, pestré i minimalistické. Přesně jak se sluší a patří na reprezentativní kolekci, jež podtrhuje Muchowovu výjimečnou pozici na tuzemské hudební scéně i mezi zdejšími skladateli filmové hudby.

Skladby

1.   Yuma Opening Theme
2.   Only Joking
3.   I'll Dream On
4.   A Beach
5.   Lucky Boy
6.   As If
7.   Milost
8.   Silver Moon
9.   All Of This
10.   Woke Up In A Dream
11.   Out Of Shadows
12.   Lay Down
13.   Prostě jako bude pršet
14.   So Beautiful
15.   Cowboy Of The River
16.   Goodbye Troubles II
17.   For That Moment

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr filmová, soundtrack
Nosič CD
Rok vydání 2017
Interpret Muchow Jan P.