Pokáč: Úplně levej - CD

94%
Hodnocení: 4,7

Pokáč: Úplně levej - CD

94%
Hodnocení: 4,7

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Druhé album pojmenoval Pokáč podle jedné z písní, která – jak sám přiznává – svým názvem „poměrně přesně popisuje“ jeho manuální zručnost. Z celkového počtu 14 písniček je pět již dobře známých díky vtipným videoklipům, které písničkář zveřejnil na YouTube. Celý popis

329
4.7 6
329 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera FERMATA

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004319066

Popis

Popis produktu

Žánr: folk, pop, česká tvorba, slovenská tvorba

Nosič: CD

Interpret: Pokáč


Druhé album pojmenoval Pokáč podle jedné z písní, která – jak sám přiznává – svým názvem „poměrně přesně popisuje” jeho manuální zručnost.
Z celkového počtu 14 písniček je pět již dobře známých díky vtipným videoklipům, které písničkář zveřejnil na YouTube (Hrdinský čin, Láska na vsi, V lese, Aromatické léto, Farmář Tonda). Na album zařadil několik duetů, a to již zmiňovaný Hrdinský čin s Jakubem Ondrou a Láska na vsi s Petrou Göbelovou. Novinkovými duety jsou skladby Jaro s Berenikou Kohoutovou a vánoční písnička („protože co by to bylo za album bez vánoční písničky?”) Voděvzdorné šibenice s Kájou Bulawovou. Kája je fanynka, která se Pokáčovi jako mnoho dalších přihlásila do projektu ‚feat s fanouskem‘…
Hudba a texty jsou dílem Pokáče. S výjimkou Farmáře Tondy v produkci Lukáše Chromka písně produkoval Johny Rainbow (Light & Love).

Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, charakterizuje svůj styl jako „nepovedený pokus o folk, případně nezdařený pokus o hudbu”. Jeho dosavadní tvorba, především pak debutové album Vlasy, za jehož prodej obdržel Zlatou desku, potvrzují, že jde jednoznačně o nadsázku. Svými texty přispěl také k úspěchu prvních dvou alb písničkáře Voxela, písní skupiny Mirai (mj. Chci tančit, Anděl nebo 365) a skladby Cizí zeď (OneManShow Foundation). Je také autorem textů několika písní Jakuba Děkana, se kterým nazpíval duet Co bejvávalo, už není. V roce 2018 začal psát písně fotbalovému týmu AC Sparta Praha, jehož je dlouholetým fanouškem.

Trailer

Trailer

Skladby

CD
1.   Kouření je hnusný zvyk
2.   Matfyzák na discu
3.   Úplně levej
4.   Hořkosladká komedie
5.   Jaro (feat. Berenika Kohoutová)
6.   V Lese
7.   Hrdinský čin (feat. Jakub Ondra)
8.   Aromatické léto
9.   Láska na vsi (feat. Petra Göbelová)
10.   Spinkej spinkej
11.   Probuzení
12.   Voděvzdorné šibenice (feat. Kája B.)
13.   Mám rýmu
14.   Farmář Tonda

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr folk, pop, slovenská tvorba, česká tvorba
Nosič CD
Rok vydání 2019
Interpret Pokáč