Škwor: Hledání identity

Škwor: Hledání identity


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerAkce

Nové album skupiny Škwor přichází v době, kdy se pražský rockový kvartet díky poslednímu studiovému albu Sliby & Lži, vloni vydanému koncertnímu záznamu 15 let – Praha Incheba Arena a hlavně řadě vyprodaných koncertů stává zásadní akvizicí domácí rockové scény. Dokazuje to ostatně i pilotní singl Ko Celý popis

263
299 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
263 Kč

Platí do 31.12.2020 nebo do vyprodání

Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004145034

Popis

Popis produktu

Žánr: rock

Nosič: CD

Interpret: Škwor


Nové album skupiny Škwor přichází v době, kdy se pražský rockový kvartet díky poslednímu studiovému albu Sliby & Lži, vloni vydanému koncertnímu záznamu 15 let – Praha Incheba Arena a hlavně řadě vyprodaných koncertů stává zásadní akvizicí domácí rockové scény.

Dokazuje to ostatně i pilotní singl Kolikrát…, jenž předznamenává vydání novinky pojmenované Hledání IDentity a doprovází jej i atmosférický černobílý videoklip.

„Název desky tak nějak vyplynul z mého momentálního rozpoložení, to všechno se logicky promítlo i ve většině textů. Myslím, že můžu mluvit i za kluky, když řeknu, že vlastně hledáme, nikdy jsme nepřestali a budeme hledat dál, dokud nás smrt nerozdělí,“ komentuje jméno nového, v pořadí již osmého řadové alba Škwor frontman Petr Hrdlička.

O náladě alba může leccos naznačit právě první singl. Ten se nese v osvědčeném a již lety prověřeném kapelním hudebním modelu, díky kterému má Škwor jasně definovaný vlastní hudební trademark. Poctivý rockový základ s čitelnou melodickou linkou, ale v naprosto současném zvukovém kabátě.

Nové album opět vzniklo ve vlastní produkci kapely a za výrazného zvukového dohledu producenta a kytaristy Lea Holana. Nechybí klasické „škwoří vypalovačky“ jako singlová Kolikrát…, titulní Hledání IDentity, ironické Zprávy, které s nadhledem komentují současný svět medií, podobně jako Jeden svět nestačí a další.

Na druhou stranu fanoušci nepřijdou ani o baladické skladby jako Milionu hvězd se ptáš, Máme tu problém, či Jizvy na duších, která bude určitě patřit k největším hitům alba a naváže na poslední velký hit kapely Síla starejch vín.

Populární úderka singl i další novinky představí samozřejmě také naživo v rámci podzimního Hledání IDentity Tour!

Skladby

Kolikrát…
To se holt stává
Za pevnou zdí
Hledání identity
Zprávy
2014
Tit-a-nic
Jeden svět nestačí
Máme tu problém
Už to mám
Nemám rád
Milionu hvězd se ptáš
Slavík
Dostaň mě z tý tmy
Jizvy na duších

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr rock
Nosič CD
Rok vydání 2015
Interpret Škwor