Těžkej Pokondr: Star Boys - LP

Těžkej Pokondr: Star Boys - LP


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Těžká váha domácího showbusinessu – hvězda naší pop music Těžkej Pokondr – ohlašuje velký comeback! Pokondři slaví letos více než dvacet let na scéně a vydávají nové album Star Boys. Celý popis

399
399 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Zboží partnera FERMATA

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004195360

Popis

Popis produktu

Žánr: pop, česká tvorba, slovenská tvorba

Nosič: LP – Vinyl

Interpret: Těžkej Pokondr


Těžká váha domácího showbusinessu – hvězda naší pop music Těžkej Pokondr – ohlašuje velký comeback!

Pokondři slaví letos více než dvacet let na scéně a vydávají nové album Star Boys. Snad pouze Kabát a Lucie se mohou u nás poměřovat počtem prodaných alb s dvojicí Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Od roku 1996, kdy se singlem Saša jede Pokondři rozvířili stojaté vody domácího popu, prodali přes 500 000 alb a několik let po sobě byli zároveň nejprodávanějšími umělci v České republice vůbec. Připočítáme-li k tomu, že jako „kmotři” ranních rozhlasových show mají jedno z nejposlouchanějších vysílání v českém éteru a i na televizních obrazovkách jsou stále vyhledávaným moderátorským tandemem, slovy Ladislava Županiče z intra nového alba tak máme tu čest s fenomenální dvojicí Těžkej Pokondr.

Album Star Boys se bez nadsázky zařadí mezi klenoty jejich bohaté diskografie. Pokondři ve skvělé formě v roce 2017 servírují opět hity blízké i vzdálenější minulosti s českými texty, které nejenom parodují samotné světové a domácí šlágry, ale zároveň s nadhledem glosují dění kolem nás.

Na Star Boys tak nechybí například I'm Scatmen, kde Pokondři s českým textem Kretén a za spolupráce Matěje Rupperta udrželi vysokou laťku původního scatu, navíc s reflexí dění na sociálních sítích. Kretén je zároveň i pilotní singl alba doplněný videoklipem. Taneční hity zde dále reprezentují skladby Má asi křena (Macarena), kde si zahostovala Adéla Gondíková, My jsme šoumeni (We Are Family), Už nechcem hulit!!! (I Like To Move It) nebo eroticky dráždivá Já su sexy (I'm Too Sexy). Klasické rockové kousky zastupují Ice Hockey Tiger čili Náš Jarda Jágr (Eye Of The Tiger) a Superstar (I Love Rock And Roll). Legendární poprocková balada Love Hurts tady zní jako Levhart a píseň Easy, proslavená kapelami The Commodores a Faith No More, se přerodila ve Schízy.

Z 80týs klasiky Da, Da, Da je Blá, blá, blá a Bakerman od Laid Back pak poctou domácím J.A.R. s hostujícím Oto Klempířem. Pro milovnice italského macho stylu je tu Hynek Čermák (L'Italiano) a pro vášnivé čtenáře jediný zástupce domácího popu, nezapomenutelný filmový hit Vzhůru k výškám s novým textem Úctu knížkám. Celkem 15 nahrávek na CD doplňuje loni vydaná charitativní skladba Maraton s kňourem (More Than A Woman), tedy příspěvek Těžkýho Pokondra do globální akce pro nadaci Movember.

Texty pro české verze napsali Xindl X, Lou Fanánek Hagen a hlavně samotní „star boys” Roman Ondráček a Miloš Pokorný.

Poprvé ve své historii se pak Těžkej Pokondr s novým albem Star Boys dostane i na drážky černého vinylu dlouhohrajícího LP.

Digitální verze alba neobsahuje píseň J.A.R. (Bakerman).

Skladby

1.   Intro
2.   Sketmen (Kretén) (I'm Scatman)
3.   Má asi křena (Macarena)
4.   Maraton s kňourem (More Than A Woman)
5.   Hynek Čermák (L'Italiano)
6.   My jsme šoumeni (We Are Family)
7.   Ice Hockey Tiger (Náš Jarda Jágr) (Eye Of The Tiger)
8.   Blá, blá, blá (Da, Da, Da)
9.   Schízy (Easy)
10.   Už nechcem hulit!!! (I Like To Move It)
11.   J.A.R. (Bakerman)
12.   Superstar (I Love Rock And Roll)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop, slovenská tvorba, česká tvorba
Nosič LP - Vinyl
Rok vydání 2017
Interpret Těžkej Pokondr