Tribute Abraxas

Značka: Náš kód: 100004145017

Partnerský prodej

Tribute Abraxas

Abraxas nesporně patří mezi naše zásadní stylotvorné kapely – a tahle pocta ukazuje, jak dobře to funguje i v roce 2014! Funk, hard rock, disco, art rock, punk či latina, to všechno přitažlivě propletené v hitech Slávka Jandy, Miroslava Imricha a spol., se na tomto 2CD proměnilo v celkem 28 cover ve Celý popis

299

299 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004145017

Popis

Popis produktu

Nosič: CD, kolekce

Interpret: Various


Abraxas nesporně patří mezi naše zásadní stylotvorné kapely – a tahle pocta ukazuje, jak dobře to funguje i v roce 2014! Funk, hard rock, disco, art rock, punk či latina, to všechno přitažlivě propletené v hitech Slávka Jandy, Miroslava Imricha a spol., se na tomto 2CD proměnilo v celkem 28 cover verzí od našich různorodě slavných interpretů, příležitostných spojení a nečekaných objevů.

Mezi první oficiálně nahrané obdivovatele patřily Kurtizány z 25. Avenue s Každej den je to jinak, následoval Bruno Ferrari a postupně se přidali další: Kamil Střihavka, Roman Holý, Tata Bojs, Fanánek, Sto zvířat, Boris Carloff, Laura a její tygři, Atari Terror nebo Plexis, ale také Midi Lidi, Viktor Dyk, Vašek Bláha s Matějem Homolou, Erika Fečová a spousta dalších. Obyčejnej svět, Honza rock ´n ´roll star, Nekonečný boogie, Země se točí dokola, Poprvé, Měsíc, Karel drogy nebere, Praha – Bohumín, Manéž, King Kong, Box… Je jasné, že stylově se tahle pocta pohybuje mezi poměrně vzdálenými mantinely: fajnový pop, synthi funk, metalová nakládačka, punková klasika, vinohradské R´n ´B, brutální elektronika, to vše se na téma Abraxas koordinátorovi projektu P. Soukupovi sešlo.

Tato specialita byla v letech 2013 a 2014 točena v řadě studií a s různými producenty, ale vše je propojeno chutí připomenout a oslavit kapelu již od roku 1976 nás zásobující rockovou energií, svérázným humorem a songy s nezapomenutelnými refrény.

Plnotučná hudební pocta Abraxasu, plná hvězd a překvapení!

Skladby

   Honza rock´n´roll star
   Představa
   Filipojakubská noc
   Sekám latinu
   ZOO
   Praha – Bohumín
   Obyčejnej svět
   Šejk tancuje šejk
   Bosé nohy ve Stromovce
   Měsíc
   Každý den je to jinak
   Sado maso
   Poprvé
   Karel drogy nebere
   Užij si svůj den
   Ordinary World
   Kam jít
   O to jde
   Box
   Měsíc
   King Kong
   Manéž
   Nekonečný boogie
   Obyčejnej svět
   To je havaj
   Bez tebe je noc prázdná tma
   Box
   Země se točí dokola

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr pop, rock
Nosič CD, kolekce
Rok vydání 2014
Interpret Various