iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon

iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Po zapnutí zesilovače (POWER) se spustí uvítací melodie. Do zesilovače lze připojit jakýkoli audio vstup pomocí konektoru JACK, spuštění této funkce vyžaduje zapnutí tlačítka na zesilovači. Kytara má 6 kovových strun. Součástí kytary je mikrofon, který lze umístit na regulovatelný stativ. Celý popis

999
999 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029320095

Popis

Popis produktu

Po zapnutí zesilovače (POWER) se spustí uvítací melodie. Do zesilovače lze připojit jakýkoli audio vstup pomocí konektoru JACK, spuštění této funkce vyžaduje zapnutí tlačítka na zesilovači. Kytara má 6 kovových strun. Součástí kytary je mikrofon, který lze umístit na regulovatelný stativ. Kytara obsahuje regulaci hlasitosti zesilovače, mikrofonu a audio vstupu. Kytara neobsahuje trsátko. Po spuštění kytary a zesilovače lze vybrat hraní ze tří módů.

Mód 1:

Na úchytu kytary se nachází 6 tlačítek, každé z nich spouští jinou melodii. Zvolíme danou melodii a ta se spustí až v okamžiku hraní na kytaru, melodie hraje jen při hraní na struny kytary. Tato funkce je řízena senzorem umístěném pod strunami. Během hraní na kytaru svítí na zesilovači a pod strunami červené diody.

Mód 2:

Po spuštění módu 2 začne hrát melodie a dítě může hrát současně na struny kytary. Po stisku kteréhokoli tlačítka na úchytu kytary poprvé, se ze zesilovače začne ozývat zvuk bicích, dítě může hrát současně na struny kytary. Po následném stisku kteréhokoli tlačítka na úchytu kytary se spustí melodie hraná na kytaře a dítě může simulovat hru na kytaru. Při každé melodii svítí v zesilovači i v kytaře diody.

Mód 3:

Po výběru konkrétní melodie (6 tlačítek) dítě pomocí hraní na struny kytary tuto melodii spustí, každé brnknutí znamená spuštění jednoho zvuku dané melodie. Pokud chce dítě přehrát celou melodii, musí hrát na struny kytary nepřetržitě. V módu 3 jsou melodie (1 až 6) jiné než v módu 1. Při každé melodii svítí v zesilovači i v kytaře diody.

Obsah balení:

– kytara
- zesilovač
- mikrofon
- regulovatelný stativ

Technické parametry:

– rozměry balení:69,5×29,5×11 cm
- rozměry kytary: 70×23,5 cm
- rozměry zesilovače: 18,5×26×7,5 cm
- délka mikrofonu: 20,5 cm
- délka mikrofonního kabelu:125 cm
- regulovatelný stativ mikrofonu: 61–110 cm
- napájení kytary: 3×AA baterie (nejsou součástí balení)
- napájení zesilovače: 3×AA baterie (nejsou součástí balení)
- struny jsou pouze na červeném poli
- konektor JACK v zesilovači (možnost připojení MP3)
- kytara hraje pouze přes bezdrátový zesilovač
- dosah bezdrátového přenosu: 15 m ve volném prostoru

Hračka Dětská elektrická kytara – bezdrátová splňuje všechny normy EU.

Věk: 3+

Možno dokoupit baterie zde


Parametry

Parametry produktu %1% %2%