AKG WMS 420 Headset/U2 Bezdrátový hlavový set

Značka: AKG Náš kód: 100000562039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

AKG WMS 420 Headset/U2 Bezdrátový hlavový set

Bezdrátový hlavový set. WMS420 od firmy AKG je bezdrátový systém s jednoduchým a rychlým nastavením, který je vhodný pro řadu situací – koncerty, konference, přednášky, prezentace a další. Pro přenos je k dispozici až 8 kanálů. Celý popis

7820
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000562039

Popis

Popis produktu

WMS420 od firmy AKG je bezdrátový systém s jednoduchým a rychlým nastavením, který je vhodný pro řadu situací – koncerty, konference, přednášky, prezentace a další. Pro přenos je k dispozici až 8 kanálů.

Sada se skládá z SR420 přijímače, PT420 kapesního vysílače a náhlavního mikrofonu.

C555 L je výkonný, náhlavní, kondenzátorový mikrofon, který lze umístit jak na pravou, tak na levou stranu obličeje. Disponuje kardioidní charakteristikou, takže dobře izoluje okolní ruchy.
Mikrofon je chráněn speciálním vodě odolným štítem, který zabrání jeho poškození nadměrnou vlhkostí způsobenou například potem a dýcháním.

Speciální držák redukuje zvuky způsobené pohybem těla na minimum a malý mikrofonní stojan s husím krkem zajistí pevné umístění před ústy.

Stacionární přijímač SR420 nabízí osm kanálů a je vybaven odnímatelnými anténami, díky čemuž umožňuje připojení profesionálního příslušenství (anténní rozdělovače, směrové antény pro multikanálové systémy ad.). Stav systému a přenosu zvuku indikují LED diody (Clip, RF) a číselný displej. Přijímač je vybaven symetrickým XLR a nesymetrickým ?‘‘ jack výstupem.

Kapesní vysílač slouží k připojení klopových mikrofonů, nástrojů a dalších zdrojů zvuku. Je vybaven nabíjecími kontakty, takže ho lze pomocí volitelného příslušenství (CU400) dobíjet a omezit tak spotřebu baterií. Vysílač je vybaven přepínačem pro tiché vypnutí signálu a ovladačem hlasitosti pro snadnou kontrolu úrovně zvuku.

Bezdrátové sety WMS420 jsou velmi praktické a snadno ovladatelné. Nabízí řešení pro všechny situace, kdy se s nástrojem nebo mikrofonem potřebujete volně pohybovat. Nenechte se svazovat kabely.

Parametry

  • Frekvenční rozsah:40 Hz – 20kHz
  • Obsah balení:Přijímač SR 420, vysílač / bodypack PT 420, náhlavní mikrofon C555 L, adaptér
  • Montáž 19":False
  • Počet kanálů:8
  • Výstupy:Balanced XLR, Unbalanced Jack 6,3 mm TS
  • Systém:UHF
  • Externí anténa:False
  • Napájení vysílače:AA baterie
  • Frekvence:614,1 – 629,3 MHz

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dynamické mikrofony NE
Kondenzátorové mikrofony NE
Mikrofony USB NE
Lavalier NE
Lampové NE
Páskové NE
Stereo NE
Náhlavní ANO
Boundary NE
Pro videokamery NE
Mikrofonní sady NE
Mikrofonní předzesilovače NE