GLAXOSMITHKLINE Corega Vánoční balení Max Control 40g+tablety 30ks

GLAXOSMITHKLINE Corega Vánoční balení Max Control 40g+tablety 30ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Corega Bio Tabs jsou aktivní čistící tablety určené pro důkladné a rychlé čištění zubní náhrady. Napomáhají odstraňovat skvrny a plak a vyčistit i místa, která jsou zubním kartáčkem špatně přístupná. Celý popis
189 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: INVE Beauty

Skladem u partnera poslední 1 kus

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera INVE Beauty

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065170273

Popis

Corega Bio Tabs jsou aktivní čistící tablety určené pro důkladné a rychlé čištění zubní náhrady. Napomáhají odstraňovat skvrny a plak a vyčistit i místa, která jsou zubním kartáčkem špatně přístupná. Při rozpouštění ve vodě uvolňují dostatečné množství kyslíku, a tak samočinně, důkladně a rychle čistí zubní náhradu, aniž by ji poškozovaly. Působí proti nepříjemnému zápachu ze zbytků potravy usazených na protéze. Při pravidelném používání 2× denně působí tablety proti tvorbě skvrn na povrchu zubní náhrady, způsobených pitím čaje, kávy nebo kouřením, účinně ničí plísně a likvidují 99,9 % bakterií, které bývají příčinou nepříjemného zápachu z úst.

POUŽITÍ:
Tabletu vložte do takového množství teplé, nikoliv však vařící vody, aby v ní byla zubní náhrada zcela ponořená, a nechte ji rozpustit. Náhradu vložte do sklenice s připraveným roztokem a nechte působit 10 – 15 minut, případně přes noc. Pro dosažení maximálního účinku poté zubní náhradu roztokem ještě vyčistěte a dobře opláchněte pod tekoucí vodou. Zbylý roztok ihned po použití vylijte.

Tablety používejte pouze na čištění zubních náhrad mimo ústní dutinu. Čistící roztok se nesmí používat jako ústní voda a není určen k pití! Tablety nepolykejte.

Corega Max Control je fixační krém, který zaručuje spolehlivé upevnění zubní náhrady po celý den a pomáhá předcházet ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Přesná tryska umožňuje použití správného množství přípravku kolem okraje protézy, čímž vznikne utěsnění po celém obvodu.

POUŽITÍ:

Nasazení zubní náhrady: Naneste malé množství fixačního krému na předem vyčištěnou, suchou zubní náhradu. Krém nanášejte v krátkých proužcích, ne však příliš blízko okrajům, aby nedošlo k jeho vytlačení po stranách náhrady. Vypláchněte si ústa vodou a oběma rukama vložte náhradu do úst. Přitiskněte ji k dásním a na pár vteřin skousněte. Krém se nanáší pouze 1× denně. Pokud potřebujete aplikaci provádět častěji, poraďte se s lékařem.

Vyjmutí zubní náhrady: Vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalým, kývavým pohybem uvolněte zubní náhradu. Zbytky fixačního krému odstraňte nejdříve pomocí ubrousku a poté teplou vodou a měkkým zubním kartáčkem. K důkladnému očištění zubní náhrady následně použijte čisticí tablety Corega.