Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Apple Mini DisplayPort na VGA Adapter (MB572Z/B)
1 099 Kč

917 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ke každému počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort lze pomocí adaptéru připojit externí displej nebo projektor. Externí displej můžete používat jako hlavní pracovní prostor nebo k rozšíření pracovní plochy, také můžete pracovat v režimu zrcadlení s projektorem, kdy vidíte to samé, co diváci.


Belkin Kabel 4K HDMI AV10175bt2M-BLK
899 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vysokorychlostní HDMI kabel je kompatibilní s MacBooky, notebooky, komponenty AV, přehrávači médií, DVD přehrávači, kabelovými boxy a herními konzolemi bez nutnosti další instalace. Kabel Belkin HDMI podporuje rozlišení 4K HDR a je ideální pro televizory UHT.


Apple USB‑C víceportový VGA adaptér (MJ1L2ZM/A)
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

S USB‑C víceportovým VGA adaptérem lze připojit MacBook s USB‑C portem k VGA displeji. Lze připojit i standardní USB zařízení a USB‑C nabíjecí kabel. USB‑C víceportový VGA adaptér umožňuje zrcadlit displej MacBooku na televizi nebo displeji s rozhraním VGA v HD rozlišení až 1080p.


HP redukce z DisplayPort 1.2 na HDMI 1.4,rozlis.4K (K2K92AA)
649 Kč

508 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Využijte na maximum dostupné porty na firemním stolním počítači HP nebo na pracovní stanici HP s adaptérem HP DisplayPort na HDMI 1.4, který převádí výstup DisplayPort počítače na HDMI pro rychlé a snadné připojení k řadě multimediálních zařízení.


I-TEC VGA adaptér (USB-C), černá
553 Kč

497 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kvalitní značkový VGA adaptér, který dobře poslouží každému, kdo touží po více než jednom monitoru. Zařízení nepotřebuje externí napájení – je napájeno ze sběrnice USB-C.