Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Apple Mini DisplayPort na VGA Adapter (MB572Z/B)-27%
1 099 Kč

799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ke každému počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort lze pomocí adaptéru připojit externí displej nebo projektor. Externí displej můžete používat jako hlavní pracovní prostor nebo k rozšíření pracovní plochy, také můžete pracovat v režimu zrcadlení s projektorem, kdy vidíte to samé, co diváci.


Apple USB‑C víceportový VGA adaptér (MJ1L2ZM/A)
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

S USB‑C víceportovým VGA adaptérem lze připojit MacBook s USB‑C portem k VGA displeji. Lze připojit i standardní USB zařízení a USB‑C nabíjecí kabel. USB‑C víceportový VGA adaptér umožňuje zrcadlit displej MacBooku na televizi nebo displeji s rozhraním VGA v HD rozlišení až 1080p.


Apple USB Ethernet Adapter
999 Kč

933 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky tomuto USB adaptéru můžete připojit Váš Apple MacBook Air do jakékoli ethernet (LAN) sítě.


Belkin Kabel 4K HDMI AV10175bt2M-BLK
899 Kč
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysokorychlostní HDMI kabel je kompatibilní s MacBooky, notebooky, komponenty AV, přehrávači médií, DVD přehrávači, kabelovými boxy a herními konzolemi bez nutnosti další instalace. Kabel Belkin HDMI podporuje rozlišení 4K HDR a je ideální pro televizory UHT.


HP redukce z DisplayPort 1.2 na HDMI 1.4,rozlis.4K (K2K92AA)
649 Kč

508 Kč

Momentálně nedostupné

Využijte na maximum dostupné porty na firemním stolním počítači HP nebo na pracovní stanici HP s adaptérem HP DisplayPort na HDMI 1.4, který převádí výstup DisplayPort počítače na HDMI pro rychlé a snadné připojení k řadě multimediálních zařízení.


I-TEC VGA adaptér (USB-C), černá
553 Kč

497 Kč

Momentálně nedostupné

Kvalitní značkový VGA adaptér, který dobře poslouží každému, kdo touží po více než jednom monitoru. Zařízení nepotřebuje externí napájení – je napájeno ze sběrnice USB-C.