TEMPISH Chrome set ložisek
330 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chrome set ložisek je sada 8 kusů náhradních ložisek do všech typů in-line bruslí. Chromová ložiska se vyznačují výrazně vyšší valivostí, která je patrná již pouhým roztočením koleček.

TEMPISH Carbon set ložisek
247 Kč 209 Kč

Tempish Carbon set ložisek je sada náhradních ložisek do koleček In-line bruslí. Jedná se o nejpoužívanější ložiska vhodná pro rekreační bruslaře.

Hyper Ložiska BSB ABEC

Hyper Ložiska BSB ABEC

Hodnocení: 5
1 520 Kč 999 Kč

Špičková Hyper Ložiska BSB ABEC do kolečkových bruslí, na kterých byl vytvořen světový rychlostní rekord. Jde o to nejlepší, co můžete v dnešní době a v dané kategorii pořídit.

K2 ILQ 5 BEARING KIT 16 PCS
649 Kč

Sada 16 kusů kvalitních ložisek pro pár kolečkových bruslí. K2 ILQ 5 Bearing Kit obsahuje ložiska s ocelovou vložkou a vnějším dvoustěnným ocelovým chráničem. Díky této sadě snadno „přezujete“ svoje brusle a můžete si užít skvělou jízdu bez nadměrného tření opotřebovaných ložisek.

FILA Abec 7 Bearing Set Training 16 Pack
569 Kč

Sada 16 náhradních ložisek pro kolečkové brusle. Jsou vyrobena z velice kvalitního materiálu a mají dlohou životnost. Zajišťují tichý a hladký chod. S FILA Abec 7 Bearing Set Training 16 Pack si můžete užít skvělou jízdu bez nadměrného tření opotřebovaných ložisek.

FILA Abec 9 Bearing Set Training 16 Pack
729 Kč

Sada 16 náhradních ložisek pro kolečkové brusle. Jsou vyrobena z velice kvalitního materiálu a mají dlohou životnost. Zajišťují tichý a hladký chod. S FILA Abec 9 Bearing Set Training 16 Pack si můžete užít skvělou jízdu bez nadměrného tření opotřebovaných ložisek.

K2 ILQ Classic - 16ks

K2 ILQ Classic - 16ks

Hodnocení: 4
1 039 Kč 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ložiska K2 ILQ 9 Classic. Velmi přesná s minimálním třením. 16 ks v balení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: