Hyper Ložiska BSB ABEC

Hyper Ložiska BSB ABEC

Hodnocení: 4,6
1 180 Kč 499 Kč

Špičková Hyper Ložiska BSB ABEC do kolečkových bruslí, na kterých byl vytvořen světový rychlostní rekord. Jde o to nejlepší, co můžete v dnešní době a v dané kategorii pořídit.

K2 ILQ 5 BEARING KIT 16 PCS
599 Kč 459 Kč

Sada 16 kusů kvalitních ložisek pro pár kolečkových bruslí. K2 ILQ 5 Bearing Kit obsahuje ložiska s ocelovou vložkou a vnějším dvoustěnným ocelovým chráničem. Díky této sadě snadno „přezujete“ svoje brusle a můžete si užít skvělou jízdu bez nadměrného tření opotřebovaných ložisek.

K2 ILQ 7 Bearing 16 PCS
779 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 16 kusů kvalitních ložisek pro kolečkové brusle. Obsahuje ložiska s ocelovou vložkou a vnějším dvoustěnným ocelovým chráničem. Díky K2 ILQ 7 Bearing 16 PCS snadno „přezujete" svoje brusle a můžete si užít skvělou jízdu bez nadměrného tření opotřebovaných ložisek.

POWERSLIDE Ložiska Powerslide ABEC 7 Mini, 16ks
289 Kč

Sada mini ložisek Powerslide ABEC 7. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností. Ložiska ABEC 7 Mini od německého výrobce Powerslide. Sada mini ložisek Powerslide ABEC 7. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností. Ložiska ABEC
7 Mini od německého výrobce Powerslide.

POWERSLIDE Ložiska Powerslide Wicked Extreme Maxi, 1ks
110 Kč

Nová ložiska Wicked Extreme Maxi jsou dělaná pro off-road kola 200mm. Výborná valivost a dlouhá životnost. Ložiska Wicked Extreme Maxi mají pevnou ocelovou klec a 7 ocelových kuliček, které jsou dokonale upraveny, tak aby zaručily nejlehčí točivost. Při výrobě byl použit japonský olej Kyodo.

POWERSLIDE Ložiska Powerslide Wicked HCR By Jesa Swiss, 1ks
690 Kč

Nová špičková in-line ložiska Wicked SWISS by Jesa. Ložiska určená pro nejnáročnější bruslaře. Chromová ložiska s extrémně vysokou valivostí, která je patrná již při pouhém roztočení koleček. Ložiska vhodná do závodních kolečkových bruslí. Powerslide + Wicked Bearings!

POWERSLIDE Osičky do ložisek 608 Powerslide Alu 8mm (8ks), 8mm
219 Kč

Set náhradních osiček do in-line bruslí, sada 8 kusů. Osy o rozměru 8 mm a jsou vyrobeny z hliníku s povrchovou úpravou v modré barvě. Celý set vystačí pro jeden pár bruslí. Set náhradních osiček do bruslí, sada 8 kusů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné In-line a skate ložiska.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii In-line a skate ložiska výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii In-line a skate ložiska akce.