Kingray Biolampa Stimlight 4 barvy plus infra hlavice (5 hlavic)

Kingray Biolampa Stimlight 4 barvy plus infra hlavice (5 hlavic)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Biolampa STIMLIGHT 4 barvy plus infra hlavice jako dárek Celý popis
3 499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Kingray

Skladem u partnera 5+ kusů

6.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Kingray

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031783720

Popis

Biolampa STIMLIGHT II (4 světla: modrá, zelená, žlutá, červená + infračervená hlavice). Máte problémy s akné, bolestí kloubů, hlavy, páteře, celulitidou, imunitou či záněty? Řešení je jednodušší, než si myslíte. Vyzkoušejte léčebné účinky světla, které lidé využívali již od pradávna. Rozsah využití biolampy je opravdu široký a je to investice, kterou využijí všichni členové vaší rodiny.

Účinky biolampy:

Světlá biolampy se doporučují používat jako komplementární (doplňkovou) aplikaci na zlepšení stavu různých komplikací, na zlepšení regenerace poškozených tkání, na ozařování akupunkturních bodů, jako doplňkovou metoda k urychlení hojení ran, při nadměrném obsahu pigmentu nebo bilirubinu v pokožce, bolestivosti svalů po přetížení a podobně.

Specifikace:

Název: biolampa s infračerveným světlem a 4 polarizovanými světly. Model: Stimlight INFRA. Typ: LED fototerapeutická biolampa s infračerveným světlem. Světlo: LED světlo. Nabíjení a zdroj napětí: Adaptér. Velikost: 17×4,6×5cm. Hmotnost: 176g. Materiál: ABS. Vstupní napětí do adaptéru: 100–240V 50 / 60Hz. Výstupní elektrické parametry adaptéru: 5.0V / 1.0A.

Vlnové délky hlavic a optický výkon světla na úrovni čela přístroje v základním provedení přístroje (bez nasazených optických prvků na čele přístroje):

Modrá barva světla: 465nm, 890mW a 36.2mW / cm2. Zelená barva světla: 525nm, 910mW a 47mW / cm2. Červená barva světla: 625nm, 1330mW a 54.1mW / cm2. Žlutá barva světla: 592nm, 1330mW a 54.1mW / cm2. Infračervené světlo 850nm a trojnásobný výkon. Účinky polarizovaného světla: Světlo a zvlášť polarizované světlo se vyznačuje účinky na lidské buňky a tkáně. Efekty se dosahuje ozařováním živých tkání světlem. Světlo se může v tkáni zachycovat (absorbovat) a aktivovat procesy, které se uskutečňují v tkáni v procesech života, v procesech získávání energie. Nebo aktivovat procesy k rychlejšímu zotavení tkání poškozených různými vlivy.

Světlo z biolampy prošlo vývojem tohoto zařízení od jednoduchého LED přístroje po účelově navržen promyšlený přístroj s výrobou polarizovaného světla, s vysokou mírou polarizace světla, s vysokou možností využití tohoto polarizovaného světla. Bude pomáhat každému při ošetřování problémových míst na pokožce ale i hlouběji pod kůží. Přejeme Vám mnoho úspěchů při používání jejího světla a urychlení regenerace tkání tak, jak to potřebujete.

Kdo nesmí biolampu používat a jaké oblasti NEOZAŘOVAT?

Přístroj nepoužívejte:

V oblasti štítné žlázy nebo pokud užívate léky způsobující fotosenzitivita. Pokud máte onkologické onemocnění a v těhotenství. Aplikace na dětech provádějte jen v přítomnosti dospělé osoby. Používejte ochranné brýle, nebo si zakryjte oči během používání nebo během aplikace v blízkosti očí, nebo přístroj aplikujte se zavřenýma očima nebo v přímém kontaktu s pokožkou v oblasti kolem očí, tak abyste se vyhnuli nasvícení do očí.

Výhody biolampy: Úzkopásmovosť světla. 4 různé barvy s odlišnými účinky plus infra. Využívání odraženého světla a vysoká účinnost využití světla. Vysokoúčinná polarizace světla. Jednoduché a bezpečné použití. Spojité a pulsující světlo. Úspora času.

Zdroj biolampy: LED diody v biolampy jsou nazývány biogenetické diody.

Homogenizace světelného toku:

Biolampa používá speciální zrcadlovou technologii na organizování a homogenizaci toku světelné energie na výstupu světla z hlavice přístroje v určitých směrech. Biolampa pracuje intenzivně i s odraženým světlem od pokožky a se světlem, které zpod pokožky vystupuje směrem ven z těla.

Proč biolampa využívá polarizaci?

Biolampa používá polarizaci světla, která se ve výzkumu prokázala jako nejefektivnější ozařovacích měkkých tkání těla.

Jaké režimy biolampa nabízí?

Biolampa je vybavena možností volby spojitého toku světla, kdy se dosahuje maximální výstup energie a při přerušovaném toku se pulzy světla vyvolávají vlny šířící se tkáněmi podle nastavené frekvence v přístroji.

Je použití biolampy složité a náročné?

Biolmpa je vybaven procesorem, který řídí jeho činnost, ručkou s pohodlným držením a jednoduchou obsluhou sestávající jen ze tří tlačítek.

Jaké další výhody biolampa Stimlight nabízí?

Poměrně vysoký výkon světla zkracuje potřebnou dobu ozařování a tak se dosahuje úspora času při ošetřeních a vysoký efekt. Avšak právě proto si zbytečně nesviťte do očí světlem z blízké vzdálenosti a používejte ochranné brýle při ozařování ploch v blízkostí očí.

Účinky biolampy:

Je to světlo, jako energie, která je neinvazivní, nízko-úrovňová, viditelná, netepelných energie, tedy je to energie s malou přeměnou světla na tepelnou energii s minimálním ohřevem tkáně. Aktivuje buňky a nitrobuněčné komponenty jako mitochondrie (jsou to části buněk, které vyrábějí energii pro životní procesy), aktivuje fibroplastických buňky (ty jsou zodpovědné za produkci kolagenu a přispívají k pružnosti pokožky), roztahuje cévy krevního oběhu a lymfatického systému pokožky jakož i buňky a komponenty přítomné v ozařované oblasti a má řadu dalších účinků.

Aplikace biolampou:

Světlo biolampy Stimlight se doporučuje používat jako komplementární (doplňkovou) aplikaci na zlepšení stavu různých komplikací, na zlepšení regenerace poškozených tkání, na ozařování akupunkturních bodů, jako doplňkovou metoda k urychlení hojení ran, při nadměrném obsahu pigmentu nebo bilirubinu v pokožce, bolestivosti svalů po přetížení a podobně.

Co je fototerapie?

Metoda ozařování světlem je zařazena mezi fyzikální terapie nebo tzv. fyzioterapie a podskupinu fototerapie, protože účinek se dosahuje na principu působení světla (tedy fotonů) na ozařované tkáně. Tyto interakce ovlivňuje průběh reakcí a zlepšují podmínky v ozařováním tkáni.

Jaké jsou oblasti účinku světla biolampy?

Světlo z biolampy vyvolává lokální tedy místní účinek v ozařované oblasti, tedy v místě aplikace. Podporuje tak zlepšení mikrocirkulace, tvorbu energie, následně ovlivňuje například produkci kolagenu, vzhled pokožky a má mnoho jiných efektů v závislosti na použité barvy světla.

Světlo podle barvy proniká do různé hloubky a ozařována oblast tak narůstá s rostoucí hloubkou vniku světla do těla. Světlo podle druhu polarizace si udržuje své vlastnosti v oblastech menšího nebo většího rozměru. Polarizace byla zvolena tak, aby vlastnosti světla se zachovávaly v tkáni v co největším objemu tkáně a dosahoval se tak co nejvyšší efekt.

Jaká je hloubka průniku?

Nejhlouběji do tkáně vniká červené, pak mělčí žluté, ještě mělčí zelené a nejmělčí vniká modré světlo. Je to způsobeno především barvivem v pokožce, takzvaným melaninem. Ten nás chrání pro účinky UV záření a to tak, že melanin pohlcuje nejvíce UV světlo. Červené a infračervené světlo pohlcuje nejméně.

Které světlo si vybrat a jak dlouho?

V uživatelské příručce uvádíme tabulku časů ozařování a přestávek, pokud se ozařuje pouze jedna oblast na těle velikostí plochy přibližně takové jako má hlavice přístroje pro spojité a přerušované světlo pro červené, žluté, zelené a modré světlo.

Poznámka: Časy v tabulce v uživatelské příručce byly stanoveny citlivými osobami a měřeními biopole člověka při používání biolampy. Platí pouze pro tuto biolampu Stimlight. Při těchto časech se množstvím měření potvrdilo dosažení optimálního účinku a maximum biopole.

Jaké je použití biolampy?

V uživatelské příručce najdete podrobný návod.

na aplikace v kosmetice; akupunkturní aplikace; urychlení hojení ran; hojení akné; energenizácia pokožky a organismu; ozařování projekce orgánů; stavy bolestivosti.

Barvy a jejich účinky na organismus (obecně o fotonové terapii a účinku barev):

Červená barva: Pomáhá při hojení ran. Aktivuje tvorbu kolagenu. Zlepšuje opravné mechanismy v organismu. Zlepšuje prokrvení a mikrocirkulaci do hloubky. Měla by se používat při každé aplikací v kombinaci s jinou barvou. Stimuluje tvorbu ATP. Fotony červené barvy mají z viditelných světel největší vlnovou délku a současně nejnižší energii a vždy jsou prospěšné pro lidské buňky. Červená barva vniká do tkáně nejhlouběji, proto ozařuje a ovlivňuje velký objem tkáně.

Modrá barva: Má dezinfekční účinek. Má protizánětlivý účinek. Vhodná při ošetřování proleženin, hnisajících a nehojících se ranách a akné. Měla by se používat v kombinaci s červenou barvou. Vhodná na akupunkturu v okolí akupunkturních bodů v pulzním módu. Fotony modré barvy mají z viditelných světel nejkratší vlnovou délku, mají nejvíce energie avšak nevědí poškodit lidské buňky jako je tomu například u UV světla, RTG záření nebo gama záření, které vědí ionizovat, což znamená poškozovat buňky a vyrážet z nich elektrony. Týká se to i DNA a RNA. Absorbuje se především melaninem a proto proniká poměrně nejmělčí do pokožky.

Žlutá barva: Energizuje buňky a organismus. Prevence rozvoje onemocnění díky energizace energetických polí.

Zelená barva: Redukuje výskyt pigmentů na pokožce. Vhodná při ošetřování proleženin, hnisajících a nehojících se ranách.

Infračervené světlo: Infračerveným světlem se ošetřují stavy s onemocněními jako:

Poranění mozku a stavy, jako jsou například Alzheimerova choroba. Problémy související s nervy, jako je roztroušená skleróza a Parkinsonova choroba. Srdeční infarkt a poškození srdce / prevence mrtvice nebo stavy po takových příhodách. Bolesti zad a problémy s míchou. Bolesti a záněty kloubů, jako je artritida. Regenerace poškozených svalů a šlach. Jak se používá světelná terapie?

Světelná terapie pomáhá v těchto oblastech:

medicína; alternativní medicína; sportovní medicína; veterinární medicína.

Medicínské oblasti:

ortopedie; revmatologie; dermatologie; zubní lékařství. Pomáhá při: hojení ran; úleva od bolesti zad, krku, uší, zubů, úst, hrdla; urychlení hojení puchýřů a popálenin; omlazování pleti; posilování imunity; odstraňování akné; odstraňování únavy; úleva od deprese; odstraňování celulitidy; zlepšení mikrocirkulace lokálně; zjemnění jizviček; úleva od svalové bolesti; revma; záněty.

Proč si koupit Slovenskú biolampa?

Biolampa (modely Biogene, Stimlight) byla vyvinuta a patentována Ing.Kokošom. Biolampa je vyráběna na zakázku. Vybrali jsme spolehlivého výrobce, se kterým jsme důkladně hledali kvalitní materiály. Nejpodstatnějším bylo najít kvalitní diody a kvalitní polarizační fólii. Správný výběr diod, polarizace a odrazy světla uvnitř lampy jsou patentově chráněny řešení. Nejlevnější je proto, že jsme chtěli přinést lidem cenově přístupné řešení a to se nám myslím podařilo, i když cesta k němu nebyla snadná. Biolampu nám vyrábí náš spolehlivý partner z Číny. Kdybychom si ji dali vyrábět na Slovensku, tak by cenově byla úplně někde jinde. Garance vysoké kvality a dobré ceny!