Počet nalezených produktů: 21

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Cafédirect Machu Picchu instantní káva 100g
190 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva 100% Arabika s jemnou a plnou chutí. Káva je mrazem sušená. Jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Perfektně vyladěná směs. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect BIO Peru instantní káva bez kofeinu 100g
190 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva bez kofeinu je vyrobena z vybraných zrnek 100% BIO Arabiky z Peru. BIO kávová zrn dávají kávě plnější a komplexnější chuť. Síla pražení 3/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


L'Or Espresso instantní káva, 6x 100g
999 Kč
+ doprava zdarma

Intenzivní káva L'Or Espresso vytvoří na hladině šálku bohatou zlatou krémovou vrstvu. Vybraná kvalitní aromatická kávová zrna nabízejí neodolatelný kávový zážitek.


Cafédirect BIO Smooth Organic instantní káva 100g
185 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva je bohatá a krémová káva s lehce kořeněnými a oříškovými podtóny. BIO kávová zrn dávají kávě plnější a komplexnější chuť. Káva sušená mrazem. Síla pražení 3/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Smooth Roast instantní káva 100g
178 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva s jemnou a plnou chutí. Káva je mrazem sušená. Tato originální směs kvalitní Arabiky a Robusty se pyšní nádhernou kávovou vůní a chutí. Perfektně vyladěná směs . Síla pražení 3/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Smooth Roast instantní káva 200g
299 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva s jemnou a plnou chutí. Káva je mrazem sušená. Tato originální směs kvalitní 40% Arabiky a 60% Robusty se pyšní nádhernou kávovou vůní a chutí. Perfektně vyladěná směs . Síla pražení 3/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Idee Kaffee Gold Express 200 g instant
220 Kč
210 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Instantní káva vyráběná metodou sušení mrazem. Idee Kaffee Gold Express patří mezi špičkové kávy. Speciální zušlechťovací proces dělá kávu velmi šetrnou k žaludku.


Idee Kaffee Gold Express bez kofeinu 200 g instant
235 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Instantní káva vyráběná bez kofeinu metodou sušení mrazem. Idee Kaffee Gold Express bez kofeinu 200 g instant patří mezi špičkové kávy. Speciální zušlechťovací proces dělá kávu velmi šetrnou k žaludku.


Jacobs Crema Gold 3x 200g
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vyzkoušejte kávu Jacobs Crema Gold, jež se vyznačuje jemnou, vyrovnanou chutí s nádechem kyselejších tónů a opravdu bohatou pěnou pro vaší odpolední pohodu. Káva je zpracována speciální metodou sprejování.


Jacobs Gold 3x 200g
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Káva Jacobs Gold, jež je zpracována speciální metodou vymražování, vás i vaše blízké povzbudí svou dokonale vyváženou jemnou chutí a neodolatelným aroma provoní každý den. Káva se skvěle hodí do mléčných variant nápojů. Díky snadné přípravě si ji můžete dopřát i v okamžiku, kdy na setkání máte jen pár minut.


Jacobs Kronung instant 3x 200g
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbená káva Jacobs Krönung vyniká bohatou a příjemnou chutí s neodolatelným aroma, které potěší celou vaší rodinu i všechny návštěvy. Káva je zpracována speciální metodou vymražování a velmi dobře chutná i ve variantě bez mléka.


Jacobs Velvet 3x 200 g

Jacobs Velvet 3x 200 g

Hodnocení: 5
469 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ponořte se do bohaté pěny kávy Jacobs Velvet a vychutnejte si každý okamžik plný lehkosti a nekonečné jemnosti. Nechte se inspirovat bohatou sametovou pěnou. Kromě pěny je Jacobs Velvet vyznačuje plnou, výraznou a lehce nasládlou chutí. Balení obsahuje 3 skleničky po 200 g.


NESCAFÉ Classic Crema instantní káva 200g
1 259 Kč

173 Kč
+ doprava zdarma

Krémově jemná, výrazně chutná káva s hořkým dozvukem. Na hladině vytváří krémovou pěnu lískooříškové barvy, kterou odborníci na kávu nazývají crema. Nalaď se na skvělý den s kávou NESCAFÉ CLASSIC CREMA!


NESCAFÉ Classic instantní káva 200g
1 259 Kč

173 Kč
+ doprava zdarma

Dvakrát filtrovaná instantní káva Classic pro maximálně plnou chuť. Nastartujte den s lahodnou kávou Nescafé. Rozpustná káva je výhodná pro svou rychlou přípravu a trvanlivost.


NESCAFÉ Espresso instantní káva 100g
599 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Nebudete si jistí, jestli to co pijete je opravdu instantní káva, nebo espresso z kávovaru. Nescafé Espresso 100 % Arabika patří mezi špičky mezi instantními kávami, má výraznou chuť a bohatou crému.


NESCAFÉ Gold Original instantní káva 200 g
1 679 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva Nescafé Gold Original přináší výjimečný zážitek i těm nejnáročnějším. Je vůbec první kávou uvedenou celosvětově na trh pod názvem GOLD. Káva je obohacena o 10krát jemněji mletá kávová zrna uvolňující jejich skrytou chuť a aroma. Vychutnejte si bohatý zážitek přímo ze srdce kávového zrna.


Tchibo Gold Selection 200g, instantní káva
169 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Instantní káva Tchibo Gold Selection byla vytvořena speciálně pro ty, kteří ocení ušlechtilou a plnou chuť kávy. Výjimečně zlaté granulky vznikly díky speciálnímu procesu pražení pečlivě vybraných kávových zrn. Ušlechtilá a delikátní, to je Tchibo Gold Selection.


Tchibo Gold Selection Créma 180g, instantní káva
169 Kč

125 Kč
+ doprava zdarma

Gold Selection Crema se vyznačuje bohatou chutí a intenzivním aroma ve spojení s výjimečnou sametovou pěnou. Instantní káva od značky Tchibo je pro všechny chvíle, kdy si chcete dopřát malé potěšení jenom pro sebe.


Mövenpick DER HIMMLISCHE 100 g instant
180 Kč

170 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Exkluzivní instantní káva druhu arabica je skvělou volbou pro „kávoholiky.“ Švýcarská zaručená kvalita produktu Mövenpick DER HIMMLISCHE 100 g instant vám dodá potřebnou energii a nebudí vás do nového dne. Vychutnejte si v klidu váš šálek kávy s touto prémiovou značkou.


NESCAFÉ Gold Crema instantní káva 200 g
1 679 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Káva NESCAFÉ Gold Crema přináší delikátní požitek z velmi intenzivního aroma v kombinaci s jemnou pěnou na hladině šálku, kterou baristé nazývají crema. Rozpustná sušená 100% káva.