10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12368198

Nupo Dieta - Zeleninová polévka 12 porcí

Nupo Dieta - Zeleninová polévka 12 porcí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chutná zeleninová polévka v prášku. NUPO Dieta je jedna z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod hubnutí. Jedná se o nízkokalorický program, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy. Celý popis
590 Kč
Zboží od: NUPO
590 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

12.12.2023 - 13.12.2023 na vaší adrese

Popis

Výtečná zeleninová polévka v prášku. Dánská dieta NUPO je založená na velmi nízkém příjmu kalorií (700kcal/denně). Je doplněna o potřebné vitamíny a minerály tak, aby byla vyvážená a tělo nijak nestrádalo. Jedno balení diety NUPO obsahuje 12 porcí po 32g od jedné příchuti. Za den je v NUPO dietě 6 porcí, které můžete kombinovat dle chuti.

NUPO dieta je jedna z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod hubnutí. Jedná se o nízkokalorický program, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy. Tato dánská dieta obsahuje všechny složky vyvážené stravy (bílkoviny, sacharidy, vitamíny a minerály) namíchané tak, abyste efektivně zhubli a nedostavil se jojo efekt.

Hlavní výhody dietního programu NUPO:

  • 6 porcí denně
  • vše je připraveno, porce se nemusí odvažovat
  • jednoduchá příprava – baleno po jednotlivých porcích, k přípravě je potřeba pouze šejkr a voda
  • možnost kombinace jednotlivých nápojů či polévek dle chuti
  • nejedná se o keto dietu, ale o vyváženou nízkokalorickou stravu
  • skvělá chuť
  • vyrobeno v Dánsku

Použití

Obsah sáčku smícháme s 300 ml studené vody v šejkru a důkladně protřepeme. Můžeme ihned podávat.

 

Složení

sojový protein, modifikovaný škrob, odtsředěné sušené mléko, inulin (vláknina z čekanky), mléčný protein, minerály (draslík, fosfor, chlorid sodný, hořčík, horečnaté soli kyseliny orthofosforečné, železo, zinek, měď, mangan, jód, molybdén, chrom, seleničitan sodný) a vitaminy (vitamin C, vitamin B3, vitamin B5, vápník, vitamin E, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin A, kyselina listová,biotin, vitamin K1, vitamin D, vitamin B12), dochucovadla, sušená cibule, výtažek z kvasnic, rostlinné oleje (sojový a řepný), zahušťovadla: celulózová guma; paprika, pažitka, brokolice, barviva: karoteny. Alergeny: mléko, sója

Pokyny

Produkt je určen pro lidi s nadváhou nebo obézní jedince. Vždy dodržujte dostatečný příjem tekutin v době diety, 2 až 3 litry vody denně. Pokud je tento výrobek používaný jako jediný zdroj potravy, neměl by být používaný déle než 3 týdny bez konzultace s lékařem. Též je doporučeno, aby těhotné nebo kojící ženy, děti, mladí nebo staří lidé by tento produkt neměli používat. Vaše nutriční potřeby jsou splněny užitím 6 porcí Nupo diety. Je důležité sníst všech 6 doporučených porcí Nupo diety.

Skladování

Při pokojové teplotě v suchém prostředí. Mimo přímý dosah slunce.