10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 14436081

Nupo Dietní teplé jídlo Chili sin carne 10 ks

Nupo Dietní teplé jídlo Chili sin carne 10 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dietní teplé jídlo v prášku s příchutí Chili Sin Carne má vyvážený poměr živin a nízkou energetickou hodnotu – příjem kalorií tak budete mít plně pod kontrolou. NUPO je nízkokalorický program pro redukci hmotnosti, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy. Celý popis
Produkt se již neprodává
620 Kč
Zboží od: Vivantis
620 Kč
S novou kartou za

Popis

Dietní teplé jídlo v prášku s příchutí Chili Sin Carne má vyvážený poměr živin a nízkou energetickou hodnotu – příjem kalorií tak budete mít plně pod kontrolou. NUPO je nízkokalorický program pro redukci hmotnosti, který vás rychle a zdravě dostane do skvělé formy. Tato dánská dieta obsahuje všechny složky vyvážené stravy (bílkoviny, sacharidy, vitamíny a minerály) namíchané tak, abyste efektivně zhubli a nedostavil se jojo efekt. Díky jeho skvělé chuti nestrádají ani vaše chuťové buňky a vysoký obsah vlákniny zase zabraňuje pocitu hladu, který byste při šesti porcích denně mít neměli. S NUPEM nemusíte nic vážit či počítat kalorie. Vše je již připraveno. NUPO je baleno po jednotlivých porcích, umožňuje vám tedy vzít si ho pohodlně kamkoli s sebou. K jeho přípravě potřebujete pouze šejkr a vodu.

Jak používat:

Nalijte do šejkru 100 ml studené vody a nasypte obsah jednoho sáčku. Dobře protřepejte. Jídlo ohřejte a nechte odstát. Denně snězte 6 porcí NUPO diety v pokud možno v pravidelných intervalech, cca 2–3 hodiny.

Balení:

1 balení diety NUPO obsahuje 10 porcí od jedné příchuti. Na 1 týden doporučujeme 4 balení dle vašeho výběru. 6 porcí za den můžete kombinovat dle chuti. Všechny mají stejnou kalorickou hodnotu.

Upozornění:

Země původu Dánsko. Pokud je NUPO jediný zdroj potravy, neměl by být používaný déle než 3 týdny bez konzultace s lékařem. Není doporučeno těhotným a kojícím ženám a dětem. Při dietě nezapomínejte na pitný režim, pijte minimálně 2–3 litry vody denně.


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Proteinová směs
Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a k normálnímu stavu kostí.
Lecitin
Sója
Slunečnice roční (Helianthus annuus)
Osvěžení těla
Imunita
Len setý (Linum usitatissimum)
Normální trávení
Kontrola tělesné hmotnosti
Normální funkce střevního traktu (pravidelnost)
Komfort při menopauze
Normální funkce prsou
Normální funkce prostaty
Hladina cholesterolu v krvi
Čočka jedlá (Lens culinaris)
Fazol obecný (Phaseolus vulgaris)