SOLLAU Magnetická barva černá základní

SOLLAU Magnetická barva černá základní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Magnetická barva se vyznačuje vysokým obsahem jemných kovových částic. Vyrábí se v černém odstínu, a proto je možno ji přetřít jakoukoliv běžnou nátěrovou hmotou v požadovaném odstínu. Celý popis
701 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SOLLAU s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100064553850

Popis

Omítková magnetická barva je disperzní vodouředitelná barva pro použití v interiéru, bez rizika pro osoby používající kardiostimulátory, snadno aplikovatelná na běžné povrchy (a v případě potřeby i stejně jednoduše odstranitelná), lze ji bez problémů přetřít jakoukoliv další nátěrovou hmotou (pro dosažení Vámi požadovaného odstínu) atd. Standardně je k dispozici v balení po 1 l.

Možnosti využití

Aplikační možnosti magnetické barvy jsou velmi široké, na zdi můžete:

  • doma nebo v kanceláři vytvořit obměňovatelnou fototapetu z rodinných či firemních fotografií stejné jako informační centrum,
  • v kuchyní s ní přichytíte oblíbené recepty,
  • nejen v malých pokojíčcích uvítají děti novou svislou magnetickou hrací plochu stejně jako pohyblivý metr,
  • na neviditelnou magnetickou plochu můžete celoročně efektně a neinvazivně umísťovat sváteční dekorace (vánoční, velikonoční apod.),
  • ve firmách Vás bude magnetická plocha stále aktuálně informovat o nových výrobcích, úspěších, spolupracovnících, firemní historii, přítomnosti i budoucnosti,
  • ve školách je možno na magnetický nátěr nanést tabulovou barvu a získat tak křídami popisovatelnou magnetickou plochu, vytvářet ve třídách a na chodbách pásy pro prezentace žákovských výkresů, na magnetickou plochu lze kromě magnetů upevňovat i jakékoliv tvary, písmena, číslice vystřižené z magnetických folií atd.

Aplikace

Před aplikací stačí standardním způsobem předpřipravit povrch, dobře rozmíchat magnetickou barvu (pro rovnoměrné rozdělení v barvě obsažených kovových částeček), nanést pomocí štětce nebo malířského válečku nejméně tři vrstvy neředěné magnetické barvy (v celkové výšce 0,7 až 1 mm), po 24 hodinách aplikovat vrchní vrstvu nátěrové hmoty v požadovaném barevném odstínu a Vaše nová magnetická plocha je připravena k použití.

Magnetický nátěr pochopitelně neobsahuje tak velké množství železa jako např. plechová dvířka chladničky, a proto je magnetická účinnost aplikované barvy kromě doporučené výšky nátěru (z 1 l natřeme přibližně plochu 1,5 m² ve 3 vrstvách) závislá i na typu použitých magnetů. Naše silné neodymové magnety proniknou i do spodních vrstev nátěru, a proto dokážou dosáhnout značné magnetické přilnavosti. Naopak nedoporučujeme pro uchycení na magnetickém nátěru používat feritové, kancelářské a levné magnety z běžné distribuce. Navíc černé feritové magnety mohou způsobit nežádoucí ušpinění povrchu.

základní nátěr černý 

Tato magnetická barva je vhodná na všechny druhy naimpregnovaných povrchů, jako jsou vnitřní minerální omítky, vláknocementové desky, beton, sádrokartonové desky a již natřené stěny.

DOPORUČENÍ PŘI NATÍRÁNÍ:

Před aplikací základní magnetické barvy doporučujeme použít vhodnou penetraci na savý povrch. Barvu Sollau Magnetic nanášíme ve 3 vstvách s časovým odstupem 4–6 hodin mezi jednotlivými vrstvami.