Sifcon Zrcadlo, 59x49 cm, rám ze dřeva
649 Kč

599 Kč

Zrcadlo je nepostradatelné vybavení domácnosti, a to nejen pro lidi, kteří se rádi prohlíží. Toto zrcadlo od značky Sifcon se svým jednoduchým, přesto klasickým designem hodí do každé místnosti a přitom nenaruší styl vašeho interiéru.


Sifcon Zrcadlo, 59 × 49 cm, dřevěný rám
649 Kč

599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ten nejpraktičtější a nejkrásnější doplněk interiéru? Jedině zrcadlo, ve kterém se bude odrážet váš úsměv! Zrcadlo Sifcon snadno zakomponujete do každého interiéru díky jeho jednoduchému designu. Provedení s dřevěným rámem je sice minimalistické, přesto líbivé a hlavně velmi nadčasové.


TimeLife Zrcadlo s 18 LED rozměry 120x45 cm
1 090 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zrcadlo s 18 LED značky Timelife je praktickým a designovým doplňkem Vašeho domova. Zrcadlo o rozměrech 120 × 45 × 3,5 cm lemují podsvícené LED diody.


KARE Stojací zrcadlo Modern Living White 170x40
2 299 Kč

Stojací zrcadlo Modern Living je designované do moderních interiérů, bílé provedení je velmi univerzální. Perfektně zdůrazní krásu vašeho odrazu v zrcadle a zároveň vhodně dekoruje místnost, ve které se nachází.


KARE Zrcadlo Sunbeam O90cm
3 899 Kč

Zrcadlo jako zářící slunce, to je zrcadlo Sunbeam. Jeho rám je z poniklovaného železa ve zlaté barvě, která září při sebemenším paprsku světla.


KARE Stojací zrcadlo Baroque Silver
2 799 Kč

2 519 Kč

Ladné tvary ve stříbrném rámu s barokní výzdobou, to je stojací zrcadlo Baroque, které dodá místnosti atmosféru a stylovost.


KARE Zrcadlo s rámem Silver 180x90cm
5 699 Kč

Zrcadlo Frame je jednoduché, má stříbrně lakovaný rám z polystyrenu a pevnou konstrukci. Je estetické a díky stříbrné barvě rámu snadno zapadne do moderních i do retro interiérů.


KARE Stojací zrcadlo s rámem Silver 180x55cm
4 899 Kč

4 409 Kč

Stojací zrcadla mají velkou výhodu, lze se v nich vidět v celé vaší kráse. Proto jsou ideálním doplňkem každé šatny, jsou vhodné i do dalších místností a komerčních prostor.


KARE Stojací zrcadlo Baroque Gold
3 099 Kč

Přepychové zrcadlo v barokním stylu bude centrem pozornosti, v jakékoliv místnosti se objeví. Dřevěný rám je vyveden ve starožitném provedení se zlatou výzdobou, která perfektně ladí s interiéry v zámeckém stylu.


KARE Zrcadlo Italian Baroque Silver 180x90
15 599 Kč

14 039 Kč

Opulentní stříbrné zrcadlo Italian Baroque rozzáří každou stěnu italským designem. Rám z polyuretanu je bohatě zdoben a dodává jinak čisté linii zrcadla příjemný tvar.


KARE Zrcadlo Royal Residence 203x104cm
12 499 Kč

Zrcadlo Royal Residence se nemusí nacházet jen v královské residenci, můžete ho mít doma i vy. Disponuje rámem z polyresinu s lakovanou kovovou fólií, takže vypadá jako stříbrné a bude tak vhodně doplňovat podobně laděný interiér.


KARE Zrcadlo Window Iron 200x90cm
8 599 Kč

Stylové zrcadlo s rámováním ze železa s práškovým nástřikem lemuje zrcadlové sklo a vytváří efektivní vzhled. Ideální do industriálních interiérů, vhodně jej lze ale také doplnit i do moderních či přírodních.


KARE Zrcadlo Legno 58 cm
1 399 Kč

Zrcadlo Legno se inspirovalo přírodou nejen v případě tvaru, ale také použitých materiálů. Zrcadlo připomíná hřejivé slunce, místo paprsků bylo použito masivní lakované jedlové dřevo.


KARE Zrcadlo Sprocket O92cm
8 599 Kč

7 739 Kč

Zrcadlo Sprocket připomíná tak trochu hvězdnou bránu, někomu zase slunce. Tak či onak jde o zajímavě provedené zrcadlo, které má rám z rytého plochého skla, takže nenarušuje celistvý design.


KARE Zrcadlo Pure Rectangular 30x20cm
429 Kč

343 Kč
+ doprava zdarma

Pokud si libujete v minimalismu, je zrcadlo Pure pro vás to pravé. Jednoduchý tvar obdélníku není ničím rušen kromě provazu ze sisalu, který umožňuje zrcadlo pověsit. Zrcadlové sklo je o tloušťce 3 mm, zadní panel je z MDF.


KARE Zrcadlo Firenze 120x120cm
19 499 Kč

Firenze je metropole romantického Toskánska, ale také název zrcadla v kruhovém provedení s černým rámem. Rám je vyroben z lakovaného polyresinu a nabízí jemné zdobení inspirované italským historickým uměním a designem.


KARE Zrcadlo Curve Rectangular 200×70 cm - mosaz
10 099 Kč

Moderní zrcadlo Curve Rectangular má rám z oceli v mosazné barvě s elegantně zaoblenými rohy. Krásné zrcadlo s nadčasovým designem je ideální pro moderně zařízené interiéry.


KARE Zrcadlo Sun Storm Gold - 93 cm
4 899 Kč

Paprsky slunce přináší dobrou náladu, proto je chytrým krokem zvolit bytové doplňky, které vám trochu slunce přinesou do domu či bytu i v zamračených dnech bez svitu.


KARE Zrcadlo Curve Rectangular Brass 120×80 cm
9 099 Kč

8 189 Kč

Zrcadlo Curve Rectangular je vyrobené ze zrcadlového skla a konstrukce je z oceli s mosaznou povrchovou úpravou. Rám je při pohled zpředu téměř neviditelný, proto jsou možnosti použití tohoto zrcadla téměř neomezené z hlediska barev a stylů.


KARE Zrcadlo Filo 61 cm
1 290 Kč

1 161 Kč

Zrcadlo Filo zaujme především svým rámem, který zabírá více místa než samotná zrcadlová plocha. Tento model je vyroben z oceli, MDF a zrcadlového skla, což jsou moderní materiály, které budou vašemu interiéru slušet.


KARE Zrcadlo Pluto XXL 110 cm
11 699 Kč

10 529 Kč

Zrcadlo Pluto je z poniklovaného hliníku a připomíná ručně tvarovaný talíř. Krásné zrcadlo v jemném designu ozdobí zeď i v tmavším interiéru, který potřebuje opticky zvětšit a rozzářit.


KARE Zrcadlo Bastidon 120 cm
6 499 Kč

5 849 Kč

Zrcadlo Bastidon nabízí jedinečný kontrast mezi chladným zrcadlovým sklem a hřejivým masivním dřevem. Recyklované lakované dřevo je umně sestavené do okouzlujícího slunečného tvaru a vytváří tak nádhernou závěsnou dekoraci.


KARE Zrcadlo Clip Brass 177×32 cm
11 199 Kč

Zrcadlové sklo s rámem z kovu s povrchovou hliníkovou úpravou je elegantním zrcadlem se štíhlou, redukovanou siluetou. Atraktivní masivní rám s jemnou strukturou působí nadčasově a vznešeně.


KARE Zrcadlo Mercury XXL 115 cm
11 699 Kč

Zajímavě řešené zrcadlo Mercury má rám z poniklovaného hliníku v atraktivním vzhledu, který nikdo z vašich hostů na zdi nepřehlédne. Neutrální stříbrné provedení umožňuje téměř neomezené kombinace s barvami i interiérovými styly.


KARE Zrcadlo Shapes 130×105 cm
17 699 Kč

Originální zrcadlo Shapes má tvar složený ze čtyř kusů, z nichž každý je opatřen rámem s povrchovou úpravou práškové oceli v hnědé barvě. Zrcadlo je možné pověsit na zeď vodorovně i svisle.


KARE Zrcadlo Cosmos Flowers XXL 110 cm
12 199 Kč

10 979 Kč

Zrcadlo Cosmos Flowers XXL patří do kolekce designových zrcadel, které jedinečným způsobem obohatí vzhled vašeho domova. Kulaté zrcadlo je zarámováno do jemného květinového reliéfu vyrobeného z poniklovaného hliníku.


KARE Zrcadlo Concave O40 cm
2 799 Kč

Kulaté zrcadlo Concave s průměrem 40 cm jedinečným způsobem ozdobí jakýkoliv pokoj u vás doma. Rám z lakované oceli má zlatou barvu a spolu se zakřiveným zrcadlovým sklem vytváří krásnou nástěnnou dekoraci.


KARE Zrcadlo Diamond Fever Rectangular 162×78 cm
25 699 Kč

23 129 Kč

Zrcadlo Diamond Fever Rectangular má obdélníkový tvar s bohatým zdobením ve formě ozdobných skleněných kamínků. Zadní deska zrcadla je vyrobena z eukalyptového lakovaného MDF materiálu, na které je uloženo zrcadlové sklo.


KARE Zrcadlo Icario Gold O90 cm
4 099 Kč

Krásné kulaté zrcadlo Icario Gold má rám z vrbového dřeva ve zlatém provedení. Řada pravidelně se střídajících různě dlouhých tyčinek z vrby je seřazena do kruhu, který se podobá slunečním paprskům.


KARE Zrcadlo Rose Rectangular White 180×80 cm
17 099 Kč

Zrcadlo Rose Rectangular White potěší všechny romantické duše. Záplava bílých růží jedinečným způsobem zdobí okraj zrcadla v několika řadách a vytváří tak neuvěřitelnou podívanou, kterou můžete mít na očích každý den.


KARE Zrcadlo Sun O120 cm
8 799 Kč

7 919 Kč

Kulaté zrcadlo Sun s průměrem 120 cm bude jedinečnou ozdobou každého interiéru. Zrcadlové sklo je opatřeno ocelovým rámem s práškovým nástřikem ve zlaté barvě.


KARE Zrcadlo Sunburst Tre Gold O87 cm
6 599 Kč

Zrcadlo Sunburst Tre Gold připomíná rozzářené slunce, které svými paprsky rozjasní každý interiér. Zrcadlové sklo je uloženo na desku z gumovníkového MDF materiálu a orámováno je ocelovými drátky s mosaznou povrchovou úpravou.


KARE Zrcadlo Bamboo 75×55 cm
2 299 Kč

Zrcadlo Bamboo má vzhled přírodního bambusu, ale je vyrobeno z práškově lakované oceli. Skleněná zrcadlová plocha je uložena na lakovanou dřevovláknitou desku střední hustoty.


KARE Zrcadlo Art Shapes 170×130 cm
48 499 Kč

Zajímavě řešené zrcadlo Art Shapes je složeno z pěti malých zrcadel různých tvarů uzavřených do jednoho rámu. Dřevěný rám má obdélníkový tvar a je určen k zavěšení na zeď.


Zrcadla

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná zrcadla.