Plust Designový květináč ILIE GLOSS, Ø 32 x 67 cm - hnědý

Plust Designový květináč ILIE GLOSS, Ø 32 x 67 cm - hnědý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lesklý hnědý květináč ILIE GLOSS  pro milovníky rostlinMilujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v lesklém hnědém designovém květináči ILIE GLOSS ze 100% recyklovatelného polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extré Celý popis
2 297 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: ALAX

Na objednání u partnera

3.9.2021 - 8.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ALAX

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021295105

Popis

Lesklý hnědý květináč ILIE GLOSS 

pro milovníky rostlin

Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v lesklém hnědém designovém květináči ILIE GLOSS ze 100% recyklovatelného polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Kousek je k dispozici také v bílé barvě a čtyřech rozměrech, které mezi sebou můžete hravě kombinovat. Květináč můžete pořídit i ve svítící a matné verzi. 

Rozměry: Ø 32 × 67 cm

To nejlepší pro vaše rostliny


Kolekce ILIE je synonymem minimalistického designu. Pyšní se čistými a jednoduchými liniemi, které firma Euro3Plast, pod kterou spadá společnost PLUST, sladila s barevnou škálou, která obsahuje především zemité a neutrální tóny. Díky tomu využijete květináče ve všech moderních interiérech i exteriérech, které zrovna potřebujete zkrášlit květinami. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.