D-Link DCS-2310L Cloudová kamera

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: D-Link Náš kód: 586442

Doprava zdarma

D-Link DCS-2310L Cloudová kamera

Outdoorová PoE IP kamera D-Link DCS-2310L patří mezi digitální cloudové kamery přizpůsobené pro náročné venkovní podmínky. Její kovové pouzdro je prachuvzdorné a odolné proti vniknutí vody podle stupně krytí IP65. Díky vestavěným infračerveným diodám LED nabídne vysoké rozlišení videa i v noci a automatický infračervený filtr zajití optimální kvalitu obrazu. Celý popis

3999
5 1
3 999 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 6 990 Kč, Ušetříte 2 991 Kč (42 %)
Cena s MALL kartou:
1 999 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Kameru používáme ke sledování načeho mazlíka - servala ve venkovním výběhu a jsme spokojeni. I v noci je pěkně vidět, co ve výběhu provádí.

Popis

Popis produktu

Outdoorová PoE IP kamera D-Link DCS-2310L patří mezi digitální cloudové kamery přizpůsobené pro náročné venkovní podmínky. Její kovové pouzdro je prachuvzdorné a odolné proti vniknutí vody podle stupně krytí IP65. Díky vestavěným infračerveným diodám LED nabídne vysoké rozlišení videa i v noci a automatický infračervený filtr zajití optimální kvalitu obrazu.

D-Link DCS-2310L kombinuje snímač 1/4” HD (720p) s vysokým rozlišením 1 MPx a objektiv s výbornou světelností F2.0. Jedná se o výkonnou outdoor kameru s webovým serverem, který přenáší vysoce kvalitní video snímky pro vzdálený monitoring.

Kameru lze provozovat jak v síti LAN, tak samostatně bez nutnosti připojení do sítě, videozáznam se pak ukládá na kartu MicroSD/SDHC. S využitím integrovaného klienta Samba je možný také záznam na kompatibilní server NAS. Do kamery je vestavěno infračervené čidlo pro detekci pohybu (PIR), zařízení tak může snímat obraz až v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb.

Stojan kamery DCS-2310L umožňuje pohyb kolem několika os. Lze jej tak upevnit do libovolné polohy na stěně nebo na stropě, v interiéru nebo ve venkovním prostředí. D-Link DCS-2310L podporuje video kodeky H.264/MPEG-4/MJPEG s možností souběžného streamování a statické obrázky jsou ukládány ve formátu JPEG.

Napájení kamery lze realizovat pomocí externího adaptéru nebo mnohem pohodlněji, pomocí sítě Ethernet díky podpoře PoE.

Připojení kamery k počítačové síti a její zprovoznění vyžadovalo dříve obvykle složité nastavování. Intuitivní průvodce zprovozní vaši kameru během několika minut. Pak si můžete přes jednoduché webové rozhraní zřídit účet pro službu mydlink™, která vám umožní sledovat a ovládat vaši kameru z libovolného počítače či smartphonu. Pomocí mydlink mobile app pro iOS a Android zařízení, můžete pohodlně sledovat dění v okolí kamery třeba z druhého konce světa. Pokud máte více kamer, můžete je přidat k vašemu dosavadnímu účtu na mydlink™ a sledovat všechny kamery z jednoho místa.

Ke kamerám se můžete snadno připojit také na cestách. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci mydlink™ lite pro váš smartphone nebo tablet (nebo placenou mydlink + pro sledování až 4 kamer najednou) a můžete kdekoliv snadno a rychle sledovat přenos z kamery přes Wi-Fi nebo 4G LTE/3G připojení.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%