Allnature Jáhlové vločky BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly v BIO kvalitě se získávají z prosa setého odstraněním svrchní obalové vrstvy. Jáhly jsou přirozeně bezlepkové a výborně se hodí k přípravě sladkých i slaných kaší, při zahušťování omáček a polévek, nebo jako náhrada mouky při pečení chleba či jiného pečiva. Jáhly (loupané proso) vločky.


Country Life Bio Jáhly 500 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly jsou dobře stravitelné, výživné, velmi chutné a přirozeně bezlepkové. V kuchyni mají velmi široké využití.


Country Life Jáhly
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly jsou dobře stravitelné, výživné, velmi chutné a přirozeně bezlepkové. V kuchyni mají velmi široké využití a jejich příprava je snadná. Hodí se ke sladkému i slanému. Jedná se také o obilovinu vhodnou pro bezlepkovou dietu.


Allnature Jáhly 500 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly se získávají z prosa setého odstraněním svrchního obalu. Jsou tradiční surovinou, ze které se připravují vynikající sladké i slané kaše, moučníky nebo výborný jahelník.


Allnature Jáhly BIO 500 g
35 Kč
+ doprava zdarma

Jáhly BIO obsahují minerální látky jako hořčík, železo, draslík, zinek nebo fosfor, vitamíny skupiny B, vlákninu a další cenné živiny. Jáhly se získávají tím, že se z prosa setého odstraní svrchní obalová vrstva. Jsou přirozeně bezlepkové.


Country Life Vločky jáhlové BIO 250 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Jáhlové vločky v biokvalitě s výraznou chutí. Rychlá a snadná příprava. Široké využití v kuchyni. Vhodné především na přípravu kaše, ale lze s nimi i zahušťovat a použít je jako pojivo do karbanátků nebo pomazánky.


Wolfberry Jáhlové vločky BIO 250 g
31 Kč
+ doprava zdarma

Jáhlové vločky Wolfberry BIO 250 g jsou vyrobeny v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Lehce stravitelná, nutričně hodnotná a přirozeně bezlepková potravina.