Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12191087

Lesní zvěř: Lesní zvěř

Lesní zvěř: Lesní zvěř

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lesní zvěř nastavuje svoji srst se svým eponymním debutem. Při vyslovení názvu kapely se vkrádají myšlenky na trampskou kapelu hrající na potlaších své „stánky“. Z takové představy vás Lesní zvěř vyléčí zazněním prvních tónů. Celý popis
299 Kč
284 Kč
Zboží od: Knihy Daniela
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
284 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

7.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
7.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Lesní zvěř nastavuje svoji srst se svým eponymním debutem. Při vyslovení názvu kapely se vkrádají myšlenky na trampskou kapelu hrající na potlaších své „stánky“. Z takové představy vás Lesní zvěř vyléčí zazněním prvních tónů. Ponoříte se totiž do netradičního a velmi osobitého propojení akustického drum'n'bass s jazzem, psychedelií a na albu navíc i s horňáckou muzikou. Již dlouho tu nebyla tak intuitivní kapela propojující zážitky se zvukem. 

Lesní zvěř je hudební skupina, jejíž základ tvoří trio Jura Hradil, Miloš Rejsek a Martin Čech. Toto trio volně doplňují trumpetisté Marek Steyer a Tomáš Pavla. Album prezentuje studiovou polohu Lesní zvěře, je výběrem devíti nahrávek, kde se prolínají dvě polohy kapely, písničky versus instrumentálky. Deska vznikala pod pečlivým dohledem vynikajícího Dušana Neuwertha, který album smíchal ve studiu Guiton. Díky jemu a závěrečnému masteringu Ondřeje Ježka (studio Jámor) vznikla kolekce devíti písní, které mají světový sound.

Nahrávali: Jiří Hradil – klávesy, koncovka, Martin Čech – bicí, tabla, Miloš Rejsek – zpěv, melodika, delay a modulace, Marek Steyer –trubka, Ondřej Liška, Dušan Neuwerth – kytara, baskytara, Horňácká muzika Petra Mičky: Petr Mička – housle, Aleš Mička – 2. housle, Marek Smaženka – viola, David Řičica – basa.

 

 

  • Datum vydání: 24. 06. 2009