Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3183470

Lanový žebřík na střechu CERTIFIKOVANÝ 7m

Lanový žebřík na střechu CERTIFIKOVANÝ 7m

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lanový žebřík HIGHER®️ z polypropylenu s protiskluzovými příčkami z bukového dřeva, nosnost 250 kg – délka 7 metrů Celý popis
1 894 Kč
Zboží od: HIGHER
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 894 Kč
S novou kartou za

8.2.2023 - 10.2.2023 na vaší adrese

Popis

Technické specifikace

 • země výroby: Polsko
 • maximální nosnost: 250 kg
 • rozteč příček: 30 cm
 • bezpečnost potvrzená certifikátem: PCA-nr Z/02/006/20
 • šířka žebříku: 40 cm
 • příčky: z vybraného bukového dřeva, speciálně profilované a drážkované pro bezpečné a pohodlné používání
 • průměr příčky: 38 mm
 • šířka příčky: 40 cm
 • materiál lana: 4-twist 48-lanové polypropylenové zvedací lano
 • celkový průměr lana: 22 mm
 • složení lana: 4 zákruty (každý z nich má 12 jednoduchých pramenů) celkem 48 pramenů (jediný a nejsilnější lanový žebřík na trhu)
 • strojně pletené polypropylenové lano s vysokou přesností a přesností
 • Polypropylenová boční lana 100% odolná proti povětrnostním vlivům
 • speciální ochranné chrániče pro upevnění příček (z ekologické kůže, připevněné ocelovými nýty)
 • dvě smyčky o průměru 20 cm pro bezpečné uchycení žebříku na koncích

Ručně vyrobený lanový žebřík HIGHER®️ vyrobený s důrazem na každý detail

Od samého začátku dbáme na to, aby byly VYSOKÉ lanové žebříky vyráběny s důrazem na ty nejmenší detaily, možná proto jsou naše žebříky již mnoho let na trhu číslem 1. Každý žebřík je vyráběn ručně z vybraných materiálů, prověřených mnoha lety. Hlavním předpokladem našich produktů je vysoká kvalita a bezpečnost, proto je výrobní proces založen na ruční práci na každém žebříku, což zaručuje nejvyšší kvalitu a přesnost zpracování.

Osvědčené a trvanlivé materiály používané při výrobě fádních žebříků HIGHER®

Pro výrobu VYSOKÝCH lanových žebříků vybíráme osvědčené a velmi kvalitní materiály, abychom zajistili našim výrobkům odpovídající kvalitu a trvanlivost. Speciálně vybrané vysoce pevné bukové dřevo, extrémně pevná a odolná polypropylenová lana nebo chrániče z ekokůže jsou materiály, které používáme k výrobě těchto žebříků. Bukové dřevo, ceněné pro své vlastnosti, je díky své odolnosti a pevnosti ideálním dřevem. Polypropylenová lana se 48 vlákny jsou extrémně odolná, trvanlivá, odolná proti oděru, roztržení a povětrnostním podmínkám. Je to ideální nosný materiál (rozhodně lepší než jutová lana). Jako chrániče příček jsme použili ekologickou kůži upevněnou ocelovými nýty, která zaručuje vysokou odolnost, pevnost a estetiku.

Lanové žebříky HIGHER®️ – promyšlená konstrukce + mimořádná odolnost

Hlavním nosným prvkem našich lanových žebříků jsou polypropylenová lana se 48 vlákny. Polypropylen je materiál patřící do skupiny plastů se zajímavými vlastnostmi. Je velmi odolný proti roztržení a oděru. Vzhledem k tomu, že je 100% odolný vůči povětrnostním vlivům, je extrémně odolný a zachovává si své vlastnosti po celá léta. Náš lanový žebřík má speciální design. Záměrně jsme použili splétané lano o průměru 23 mm, skládající se ze 4 nezávislých menších lan, každé s 12 prameny. Taková lanová struktura zajišťuje výjimečnou bezpečnost, trvanlivost, odolnost proti roztržení a dostatečnou flexibilitu. Vzhledem k použití vazební struktury – lano se obtížněji stříhá nebo poškozuje (podobné řešení jako při výrobě ocelových lan s nejvyššími parametry pevnosti).

Už žádná nuda! čas na barvy :) Žebříky s charakterem!

Lanové žebříky lze použít nejen jako pracovní nástroj. Jsou vynikajícím prvkem vybavení dětských hřišť nebo domácích zahrad. Víme, že milujete barvy – proto jsou naše lanové žebříky – správně: barevné. Už žádná nuda! Náš lanový žebřík se vyznačuje jedinečným designem vytvořeným speciálně pro vás :)