Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies
Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks

Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šestí misek z barevnými víčky s objemem 250 ml. Dají se hermeticky uzavřít, mají praktickou stupnici a místo na psaní poznámek. V případě, že nebudou potřeba, nezaberou skoro žádné místo. Výroba ve Francii.

můžete mít DNES

Od MALL
Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies
Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies

Jídelní sada v krásném designu s potiskem s motivy zvířátek. Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies obsahuje dětský talíř, misku, kelímek, lžíci a vidličku. Sada je ideální pro učení dítě samostatnosti při krmení. Všechny součásti jsou vhodné do myčky nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Jane Sada 3 silikonových lžiček Bebeconfort Jídelní sada 5-dílná Little Buddies
Jane Sada 3 silikonových lžiček

Sada silikonových lžiček značky JANÉ je díky měkkému a flexibilnímu materiálu šetrná k dětským dásním. Lžičky jsou vhodné pro děti od 4 měsíců a jsou ideální k nácviku samostatného jedení.

můžete mít DNES

Od MALL
NUUROO Ada Silikonová brčka 8 ks Color mix NUUROO Ada Silikonová brčka 8 ks Color mix
NUUROO Ada Silikonová brčka 8 ks Color mix

Praktická silikonová brčka ve vícebarevném provedení od značky Nuuroo. Poslouží jako skvělá alternativa k plastovým brčkům. Společně s brčky je v balení i speciální kartáček na čištětní.

můžete mít DNES

Od MALL
b.box Svačinový box velký NUUROO Ada Silikonová brčka 8 ks Color mix
b.box Svačinový box velký

Velmi prostorná krabička na svačinu od značky b.box s nastavitelnými i vyjímatelnými přepážky. Díky tomu si tento svačinový box přestavíte podle svých chutí a potřeb. Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit.

můžete mít DNES

Od MALL
b.box Svačinový box střední NUUROO Ada Silikonová brčka 8 ks Color mix
b.box Svačinový box střední

Variabilní svačinový box od značky b.box, do kterého zabalíte nespočet různých druhů svačinek. Najdete zde oddělení pro ovoce, zeleninu, nebo na čtvrtky nakrájený toast. Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit.

můžete mít DNES

Od MALL
b.box Svačinový box střední Twistshake Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
b.box Svačinový box střední

Krabička na svačinu disponuje 4 praktickými přihrádkami, do kterých se vejde třeba salát, banán nebo wrap. Součástí je silikonové dvojité víčko, které umožňuje skladovat dip či jogurt. b.box Svačinový box je vyroben bez BPS, PVC, BPA a ftalátů.

můžete mít DNES

Od MALL
b.box Svačinový box střední Twistshake Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
b.box Svačinový box střední

Všechny věci, které milujete na velkém svačinovém boxu od b.box najdete nyní i v menší verzi! Krabička na svačinu, do které se vejde úplně všechno. b.box navrhl variabilní lunchbox, do kterého zabalíte nespočet různých druhů svačinek.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml Twistshake Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml
Twistshake Dělený talíř 6+m pastelově šedý 210 ml + 2 x 90 ml

Dělený talíř od značky Twistshake s užitečným víčkem umožňuje oddělení porcí. Bezpečný a spolehlivý výrobek je vyroben z prvotřídního materiálu a lze ho použít v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Twistshake Nádoba na sušené mléko Bílá Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
Twistshake Nádoba na sušené mléko Bílá

Twisthake nádoba o objemu 1700 ml je dokonalým úložným prostorem pro umělou výživu vašeho dítěte. Výrobek má hygienické, vzduchotěsné víko, které se otevírá jednoduše jediným kliknutím. Uvnitř nádoby je odměrka a „inteligentní okraj“, který usnadňuje dávkování správného množství výživy. Je velmi důležité, abyste dodržovali doporučené pokyny dávkování pro jednotlivou značku. Použití více nebo méně prášku, než je uvedeno, povede buď k dehydrataci nebo k nesprávné výživě dítěte. Přiložená odměrka obsahuje 9,4 ml (cca 4,5 gramu prášku).

můžete mít DNES

Od MALL
b.box Svačinový box Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
b.box Svačinový box

Krabička na svačinu disponuje 5 praktickými přihrádkami, do kterých se vejde třeba salát, banán nebo wrap. Součástí je silikonové dvojité víčko, které umožňuje skladovat ovoce či jogurt. b.box Svačinový box je vyroben bez BPS, PVC, BPA a ftalátů.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem
Twistshake Podložka Click-mat Mini s talířem

Podložka Click-mat Mini značky Twistshake je navržena pro dětské stoličky a používá systém podobný přísavce. Po zacvaknutí talíře do podložky zůstane pevně na místě. Hodí se pro všechny druhy talířů Twistshake.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Jídelní pomůcky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Jídelní pomůcky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Jídelní pomůcky akce.